Identyfikacja Tokarki

Planujesz zakup sprzętu do warsztatu, masz problem z maszyną tu możesz o tym porozmawiać - nie tylko maszyny CNC

Pazurek145
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 3
Posty: 22
Rejestracja: 09 lut 2021, 21:38

Re: tus230

#11

Post napisał: Pazurek145 » 18 lut 2021, 08:40

Dawid Inox pisze:
23 lut 2016, 23:39
Ok, sprawa wygląda następująco, tokarka kupiona.
Rzeczywiście jest to TUS 230, tak mowi pozostały napis na tabliczce gwintów oraz na tabliczce kół zmianowych.
Jednak dalej jest zagadka ponieważ na temat tego modelu na internecie nie ma praktycznie nic a co dopiero DTR
Mało tego to na tabliczce gwintów widać jedynie skrawek tabelki i nazwę TUS 230.
Jesteście mi w stanie pomóc z DTR i tą tabliczką? Choćby zdjęcie tabliczki
pozdrawiam
Witam czy znalazł Pan dtr i tabliczki przełożeń i gwintów? I jak sprawuje się maszyna jak sprzęgło? Bo zastanawiam się nad kupnem taliej maszyny? Może coś pan powiedzieć o niej? Proszę o odp i z góry dziękuję! Pozdrawiam



Tagi:


dzodzug
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 3
Rejestracja: 10 mar 2022, 08:56

Re: Identyfikacja Tokarki

#12

Post napisał: dzodzug » 14 mar 2022, 12:58

Co do tabeli gwintów , to również posiadam taką tokarkę i z tego co jak dotąd na niej pracuje, tabela gwintów pasuję od tokarki TSS 150 .
Tabelę taką z łatwością można znaleźć w internecie chociażby w grafice. Nie mam pewności czy pasuje ona w całości, bowiem wykonywałem na niej jedynie gwinty metryczne i nie musiałem zmieniać kolejności kół zebatych przy gitarze. Z tym, że jeśli wychodzą metryczne to i każdy inny powinien też wychodzić . Pozdrawiam,

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „WARSZTAT”