Jaką frezarkę kupić ?

Planujesz zakup sprzętu do warsztatu, masz problem z maszyną tu możesz o tym porozmawiać - nie tylko maszyny CNC

Robert_Pedros
Czytelnik forum poziom 3 (min. 30)
Czytelnik forum poziom 3 (min. 30)
Posty w temacie: 1
Posty: 35
Rejestracja: 03 kwie 2015, 09:17
Lokalizacja: Warszawa

#11

Post napisał: Robert_Pedros » 22 kwie 2015, 08:52

Podbijam temat, kolego Komar kupiłeś może jakąś frezarkę? Chętnie posłucham opinii na ten temat.



Tagi:


kivlow
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 2
Posty: 55
Rejestracja: 27 cze 2014, 10:45
Lokalizacja: Poznań

#12

Post napisał: kivlow » 02 sie 2017, 12:44

Witam,
odkopię temat.
Szukam frezarki CNC do aluminium pole 20x30 spokojnie wystarczy.
fajnie gdyby miała możliwość pracy na 4 osiach (czyli z przystawką tokarko-wą - bo często obrabiał bym wałki alu)

Czy możecie Szanowni koledzy polecić coś sensownego - kasy mam mało a chciał bym wystartować na razie hobbistycznie - max 5-6 elementów na tydzień.

Przeznaczenie prototypownie (robię element w 3D i trzeba wykonać i sprawdzić czy wszystko jest ok więc sporo pojedynczych sztuk - więc dlatego mało kto chce się podejmować) w alu różnych elementów - w swojej okolicy nie mam żadnego dobrego zakładu który by miał sensowne ceny - ewentualnie może ktoś jest z Poznania i okolic i może byśmy się dogadali.

p.s. czy zakup takiego cuda w ogóle ma sens przy moich wymaganiach ??
Obrazek


logopeda
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 450
Rejestracja: 04 gru 2013, 08:31
Lokalizacja: Ostrzeszów

#13

Post napisał: logopeda » 02 sie 2017, 20:20

"wrzeciono można opuszczać szybko lub wolno i precyzyjnie." a ja proponuję Abyś opuścił forum "szybko i precyzyjnie" - sprzedawaj co tam chcesz na onecie np.
Chryste.. ile się tego ostatnio namnożyło :)


kivlow
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 2
Posty: 55
Rejestracja: 27 cze 2014, 10:45
Lokalizacja: Poznań

#14

Post napisał: kivlow » 03 sie 2017, 07:58

logopeda pisze:"wrzeciono można opuszczać szybko lub wolno i precyzyjnie." a ja proponuję Abyś opuścił forum "szybko i precyzyjnie" - sprzedawaj co tam chcesz na onecie np.
Chryste.. ile się tego ostatnio namnożyło :)
Kolego nic nie sprzedaję więc proszę bez takich wstawek głupawych - grzecznie się pytam w co warto iść przy pracy w alu i małej hobbystycznej ilości.

Ewentualnie mogę powoli sobie kompletować elementy i zrobić ramę pytanie czy warto robić coś czy taki chińczyk wystarczy.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „WARSZTAT”