Aleśmy się dobrali! No nie? ;)

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

Autor tematu
mc2kwacz
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 6
Posty: 2920
Rejestracja: 27 maja 2013, 22:18
Lokalizacja: gdzieś

#1

Post napisał: mc2kwacz » 03 wrz 2016, 23:06

Ja mam taką uwagę do osób, które kiedyś obśmiałem (BO LUBIĘ, a co!) i teraz pognębione tylko czekają na jakiś brak przecinka u mnie, żeby dysząc z podniecenia w akcie "zemsty" się obśmiać, jaki to straszny błąd popełniłem, który ONI zauważyli. Żeby trzymali klasę.
Jeśli już tak im zależy, żeby próbowali udowadniać swoją wyższość na otwartym polu, przy okazji nieżenujących drobiazgów. Bo w przeciwnym razie przeciwnie - tylko potwierdzają swoją karłowatość :lol:




Areo84
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 3
Posty: 991
Rejestracja: 26 gru 2009, 09:33
Lokalizacja: ...

#2

Post napisał: Areo84 » 04 wrz 2016, 07:48

mc2kwacz pisze:Ja mam taką uwagę do osób, które kiedyś obśmiałem (BO LUBIĘ, a co!) i teraz pognębione tylko czekają na jakiś brak przecinka u mnie, żeby dysząc z podniecenia w akcie "zemsty" się obśmiać, jaki to straszny błąd popełniłem
No wiesz, kto mieczem wojuje.... :wink:

No bo sam przyznałeś że to Ty obśmiewasz , więc skąd ta uwaga i nutka rozgoryczenia że ktoś Cię wyśmiał? :lol: Może i powód prozaiczny bo pewnie zwyczajnie nie zauważyłeś że nie ma tam literki h pisząc jedynie o przecinku, ale Ty nieraz masz niezły ubaw z równie prozaicznych powodów...


Widzisz, nie wszyscy przeżywają orgiastyczną przyjemność kiedy mogą pokazać swoją wyższość i nie wszyscy za wszelką cenę starają się to robić przy pierwszej lepszej okazji.
Nie wszyscy też czekają aż popełnisz nawet najmniejszy błąd żeby dokopać Ci w ramach odwetu , bo biorąc pod uwagę liczbę osób które wyszydziłeś był byś pewnie co raz zasypywany takimi postami :lol: .
A że niektórzy forumowicze może po prostu są bardziej wrażliwi na szelmostwo i starają się je piętnować to chyba nic nadzwyczajnego :lol: .

I nie wiem skąd te uwagi o bystrości w stosunku do kol. Arkady. Przecież to Ty nie zauważyłeś że nie ma tam literki h. :smile:

Więc wstydź się kwaczu po stokroć ! :mrgreen:


Autor tematu
mc2kwacz
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 6
Posty: 2920
Rejestracja: 27 maja 2013, 22:18
Lokalizacja: gdzieś

#3

Post napisał: mc2kwacz » 04 wrz 2016, 12:40

Owszem, niech wojuje. Byle mieczem a ne widelczykiem do koreczków :) Bo różnica pewna jest.

Arkademu zadałem pytanie zgodne z jego (jak sam twierdzi) specjalnością. W momencie kiedy już miał zmysły, jak mniemam, wyostrzone. Poza tym pytanie było 100% na temat wątku i jak najbardziej dotyczyło użytecznej rzeczy. I nie żadne specjalnie podchwytliwe, raczej proste i bardzo konkretne. Specjalista od "tych rzeczy" powinien to wiedzieć i od razu też wiedzieć o co chodzi.
Poza tym ja się nie obrażam i przecież doskonale wiem że przykopanie mi przy nadarzającej się okazji jest jednym z celów paru osób na tym forum. Sam do tego doprowadziłem i trudno żebym miał o to pretensje :lol:
Ja akurat funkcjonuję w każdym wątku praktycznie niezależnie; nie zgadzam się z kimś w jednym, nie oznacza że nie będę się z nim zgadzał w innym. Ale są tacy którzy mają "pamiętliwą naturę" kobiecą i nie liczy się temat tylko osoba i ewentualna uraza sprzed wieków. Coś jak pies który kojarzy sympatie albo wrogów po zakodowanym zapachu. W zasadzie współczuję, bo to smutna przypadłość dla jej nosiciela.

Jedynym tematem jaki sobie przypominam na tym forum, w którym mnóstwo osób ze mną włącznie dało się wpędzić w maliny i dopiero kolega (zdaje się) Roman wszystkich sprowadził na Ziemię, był niedawny wątek o mimośrodowym toczeniu, gdzie mimośrodowy trzpień był poza osią detalu. Tu faktycznie należało od razu zauważyć. Choć też... trzeba się było przyjrzeć rysunkowi a nie tylko odpowiadać tekstem na tekst.


IMPULS3
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 6
Posty: 7549
Rejestracja: 25 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: LUBELSKIE

#4

Post napisał: IMPULS3 » 04 wrz 2016, 13:17

mc2kwacz pisze:Jedynym tematem jaki sobie przypominam na tym forum, w którym mnóstwo osób ze mną włącznie dało się wpędzić w maliny
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ty co rusz sam się wpędzasz w maliny śmiejąc się z czegokolwiek o czym nie masz pojęcia.
I jak się czyta te Twoje szyderstwa to wygląda to tak że np. temat jest jak zrobić jakiś zwykły nóż. (np. kuchenny). I gdzieś tam zobaczyłeś ze jest matryca z której prasa wyciska gotowy kształt, póżniej dalej specjalna linia obróbcza wykonuje go na gotowo. I to jest ta Twoja JEDYNA SŁUSZNA wersja. A tu na forum ktoś inny pokazuje że można to kątówką sobie wyciąć, albo młotkiem wykuć, albo jeszcze inaczej i taką drogą doprowadzic do efektu końcowego. No i w tym momencie wkraczasz TY ze swoją jedyna pierwotną wesją jak to powinno być zrobione... Tyle ze gdzieś po drodze umknęło Ci ze ten sam produkt można robić na wiele różnych sposobów i niekoniecznie wysoko wyspecjalizowanymi środkami.
I tak to wygląda, więc nie dziw się ze póżniej ktoś pamięta te Twoje bajkowate wywody bo to po prostu często aż razi jak się to czyta.
I jeszcze jedno, jeśli ktoś komuś przypomina o czyms co było napisane w jakimś temacie to oznacza też że czyta ze ZROzUMIENIEM jego postu,i skupia się na dyskusji co jest objawem poważnego traktowania dyskutanta a nie akurat właśnie znalał moment aby mu dołożyc.


IMPULS3
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 6
Posty: 7549
Rejestracja: 25 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: LUBELSKIE

#5

Post napisał: IMPULS3 » 05 wrz 2016, 10:28

mc2kwacz pisze:
IMPULS3 pisze:Ty co rusz sam się wpędzasz w maliny śmiejąc się z czegokolwiek o czym nie masz pojęcia.
Poproszę o przykłady, skoro "co rusz", powinno ich być sporo. Bo tego z nożem to nawet już nie pamiętam. Coś świeższego rzuć. Czekam niecierpliwie! :)
To z nożem to oczywiscie przyklad fikcyjny, mający na celu zobrazowanie Twojego toku myslenia, czy raczej postrzegania rzeczywistosci. :)
Przykładów jest cała masa, musiałbym poświęcić czas na szukanie a wartość tego znikoma, nawet w Linuxie coś kiedyś żeś bredził i to z punktu widzenia użytkownika co jest dla mnie śmieszne jako laika odnośnie tego programu nie mówiąc o obróbce metalu gdzie już całkiem majaczysz czasami. :)


Autor tematu
mc2kwacz
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 6
Posty: 2920
Rejestracja: 27 maja 2013, 22:18
Lokalizacja: gdzieś

#6

Post napisał: mc2kwacz » 05 wrz 2016, 18:08

Ależ nie wysilaj się szukaniem! Po prostu podaj coś z pamięci krótkotrwałej. Tylko przykład faktyczny, nie "fikcyjny". W końcu "co chwila" jakiś się pojawia.
Nie bądź pisdecka lebiega, nie pleć byle pleść, udowodnij swoją rację. :lol:


IMPULS3
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 6
Posty: 7549
Rejestracja: 25 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: LUBELSKIE

#7

Post napisał: IMPULS3 » 05 wrz 2016, 19:01

mc2kwacz pisze:Nie bądź pisdecka lebiega,
To nie ten temat, zaccccccccciiiiiiiiiiąąąąąąłeś się. Ale przykład dość dobry że nic nie trafia do tej Twojej kaczej łepetyny. :) To też wiele razy tłumaczyłem ale jak widać skutek żaden. Aaaa, zapomniałes jeszcze o KK. :)


Autor tematu
mc2kwacz
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 6
Posty: 2920
Rejestracja: 27 maja 2013, 22:18
Lokalizacja: gdzieś

#8

Post napisał: mc2kwacz » 05 wrz 2016, 20:13

Przykłady, człowieczku spod Lublina, PRZYKŁADY! Nie zmieniaj tematu.


IMPULS3
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 6
Posty: 7549
Rejestracja: 25 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: LUBELSKIE

#9

Post napisał: IMPULS3 » 05 wrz 2016, 20:32

mc2kwacz, Znajdz sobie co pisałeś o Linuxie to sobie sam poczytasz te bzdury, znajdz sobie co pisałeś o robieniu gniazda i otworu pod płytke noża tokarskiego, a w ogóle to przejrzyj te swoje posty to zobaczysz ile razy ktoś Ci zwraca uwagę to sam zobaczysz. Ja grzebał w Twojej paplaninie nie będe, bo ani to ciekawe ani nie mam czasu na marnowanie w taki sposób. Tymbardziej że masz 2500 postów z czego 80% to o polityce więc daruj mi tracenie zdrowia na taką "rozrywkę" . :)


Autor tematu
mc2kwacz
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 6
Posty: 2920
Rejestracja: 27 maja 2013, 22:18
Lokalizacja: gdzieś

#10

Post napisał: mc2kwacz » 05 wrz 2016, 21:32

Impuls bełkoczesz jak zwykle i nawet tego bełkotu nie potrafisz dociągnąć do rozsądnego zakończenia.
-------------------

Nie wiem czy wszystkie liczniki oddają wszystkie kody. Pewnie nie. Bo do obsługi niektórych funkcji potrzebny jest konkretny hardware, który kosztuje. Układy scalone specjalizowane do liczników, mają różne możliwości. Na pewno na ekranie są funkcje podstawowe. Pewnie przez podczerwień da się odczytać więcej. Ale o to trzeba by spytać jakiegoś (kolejnego) lokalnego specjalistę od energetyki ;)

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”