Opinia o firmie Otelo

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

Autor tematu
Krzysiek_Pom
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 3
Rejestracja: 07 sie 2016, 17:38
Lokalizacja: Pomorze

Opinia o firmie Otelo

#1

Post napisał: Krzysiek_Pom » 07 sie 2016, 18:12

Dzień dobry, witam szanownych użytkowników. Długo szukałem odpowiedniego działu i wydaje mi się że ten będzie najlepszy. Jeśli jednak nie, to proszę moderatora o przeniesienie.

Niedawno otrzymałem od niejakiej firmy Otelo (www.otelo.com.pl gazetkę promocyjną i zdecydowałem się zakupić u nich kilka frezów, jednak w internecie nie ma żadnych informacji na temat tej firmy - kompletnie żadnych.

Czy ktoś z Was miał z nimi do czynienia i byłby w stanie doradzić czy warto coś od nich kupować czy lepiej sobie darować?



Tagi:


jasiu...
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 5349
Rejestracja: 14 lip 2007, 19:02
Lokalizacja: Westfalia

#2

Post napisał: jasiu... » 07 sie 2016, 18:21

jeśli w internecie nie ma żadnych opinii, to lepiej sobie darować.

Awatar użytkownika

RomanJ4
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 11582
Rejestracja: 17 mar 2009, 08:55
Lokalizacja: Skępe

#3

Post napisał: RomanJ4 » 07 sie 2016, 21:47

Ja u nich kupowałem kilka narzędzi, i było Ok.
pozdrawiam,
Roman

Awatar użytkownika

WZÓR
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 7984
Rejestracja: 01 sty 2009, 20:01
Lokalizacja: Oława

Re: Opinia o firmie Otelo

#4

Post napisał: WZÓR » 08 sie 2016, 18:59

Krzysiek_Pom pisze:....
Czy ktoś z Was miał z nimi do czynienia i byłby w stanie doradzić czy warto coś od nich kupować czy lepiej sobie darować?
Jak będę chciał narzędzie Sandvika , to zwrócę się do Sandvika , a nie do pośrednika.

http://www.otelo.com.pl/pl/produkty/fre ... zenia.html

Mariusz.
Pomagam w:
HAAS - frezarki, tokarki


MxM
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 228
Rejestracja: 21 mar 2008, 11:41
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Opinia o firmie Otelo

#5

Post napisał: MxM » 09 sie 2016, 09:47

WZÓR pisze: Jak będę chciał narzędzie Sandvika , to zwrócę się do Sandvika , a nie do pośrednika.
Mariusz.
Dystrybutorzy ("posrednicy") sa po to aby detaliczni klienci nie zawracali producentom du** ws kazdej pierdoły. Nie każdy może kupować u producenta. Bardzo czesto u dystrybutora jest taniej. Obluga klienta kosztuje, także detaliczny sklep internetowy sam nie funkcjonuje.

Co do sklepu kupiłem od nich kilka narzedzi do mocowania detali i bylo OK. Akurat nigdzie nie bylo takich jak potrzebowalem, tylko u nich.

Awatar użytkownika

morghul
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 205
Rejestracja: 01 wrz 2006, 00:46
Lokalizacja: Stargard

#6

Post napisał: morghul » 12 sie 2016, 22:13

Otelo do międzynarodowy dystrybutor narzędzi wszelkiej maści, zdaje się francuska firma istniejąca od 30 lat więc to nie jest jakaś firma krzak i chińszczyzną najgorszego sortu też raczej nie handlują. Widziałem ich katalogi w firmie produkcyjnej z branży metalowej w Norwegii i były dość zmęczone więc raczej intensywnie używane.
Raczej bym nie miał obaw.

Awatar użytkownika

ASOR
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 232
Rejestracja: 18 sty 2011, 18:13
Lokalizacja: Warszawa

#7

Post napisał: ASOR » 12 sie 2016, 23:34

Kilka razy kupowałem u nich. Mają duży asortyment i szybko dostępny (chyba wszystko idzie z centralnego magazynu). Obsługa dość profesjonalna, chociaż tłumaczenie na polski raczej fatalne. Towar głównie chiński - jakość "allegrowa", ceny 2 do 4 razy wyższe niż na Allegro czy w naszych sklepach typu Darmet. Moim zdaniem można u nich kupować jeżeli u innych sprzedawców towar nie jest dostępny, albo trzeba na niego długo czekać i bardziej opłaca się zapłacić więcej.
Myślę, że zaopatrują głównie większe firmy w których zaopatrzeniowec chce zamawiać wszystkie narzędzia u jednego dostawcy z dobrym katalogiem i nie płaci z własnej kieszeni :-)


Autor tematu
Krzysiek_Pom
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 3
Rejestracja: 07 sie 2016, 17:38
Lokalizacja: Pomorze

#8

Post napisał: Krzysiek_Pom » 23 sie 2016, 20:30

Dziękuje za Wasze opinie, zdecydowałem się skorzystać z ich oferty, wszystko było oki.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”