Politechnika Poznańska - akademiki

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

Autor tematu
norwid
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Posty w temacie: 1
Posty: 43
Rejestracja: 01 mar 2016, 09:40
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Politechnika Poznańska - akademiki

#1

Post napisał: norwid » 01 mar 2016, 09:44

Studiował może ktoś z was na PUT w Poznaniu? Jestem na pierwszym roku. Kierunek elektronika i telekomunikacja.
Mieszkałem do tej pory na stancji, ale chciałbym się przenieść do akademików. Różne historie krążą. Ktoś mieszkał? Może ktoś coś podpowiedziec na ten ten temat? Duże różnice w poszczególnych budynkach?




cenek
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2015, 18:37
Lokalizacja: Warszawa

#2

Post napisał: cenek » 01 mar 2016, 11:42

Ja studiowałem w Poznaniu. Mieszkałem na akademiku z uczelni ale większego wyboru nie było. Trzeba było brać to co jest. Stancja była o wiele droższa,

Z kolei mój brat przeniósł się do akademika prywatnego. Jakiś czas temu wybudowali. Akademiki o o wiele lepszym standardzie. Brat ma swój własny prywatny pokój z łazienką . Płaci trochę więcej niż jakby płacił w akademiku z uczelni ale za to ma lepsze warunki oraz spokój. Stancje w Poznaniu są drogie tak więc wynajęcie własnego mieszkania byłoby droższe ( no i jest więcej sprzatania.... w akademiku nic człowieka praktycznie nie obchodzi).


fredyrek1972
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 6
Rejestracja: 25 lut 2016, 11:10
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#3

Post napisał: fredyrek1972 » 08 mar 2016, 10:13

Zwykłe uczelniane akademiki wszędzie są chyba takie same. Luksusów tam nie zaznasz, ale ja spędziłem 5 lat w akademiku na Politechnice Śląskiej i dało się to przeżyć :) Jak jest dobra ekipa to nie ma dużego problemu.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”