Będzie Niemiec dzieci nam germanił!

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

mc2kwacz
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 10
Posty: 2920
Rejestracja: 27 maja 2013, 22:18
Lokalizacja: gdzieś

#21

Post napisał: mc2kwacz » 13 lis 2015, 19:45

Impuls, trzeba być głupkiem albo świadomie trollującym pisdzielcem, żeby mieszać pierdoły ze sprawami kluczowym, gów.o z twarogiem, jak to się mówi. Tylko głupcy i pisdzielcy wypowiadają się publicznie bez żenady, w sposób ukazujący ich pozorny lub faktyczny iloraz inteligencji tępaka.
Zamach na edukację jest nie do przykrycia. Zamach na służby specjalne (koniec z ustawową rotacja przewodniczącego) jest nie do przykrycia. Zamach na niezawisłość TK jest nie do przykrycia czymkolwiek i niepokoi nie tylko co bystrzejszych Polaków ale także resztę Europy.
A jeszcze nawet do końca nie zaczęli rządzić!

Już odliczam do końca kadencji tego Sejmu i tego przypadkowego prezydenta z partyjnej łapanki na ofiarę losu, bo że to będzie koniec ich zasiadania na stołkach, to pewne.
Pytanie tylko, czy następne wybory jeszcze będą takie jakie znamy, czy takie jak są w Rosji, na Białorusi czy na Węgrzech.




Autor tematu
jasiu...
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 6
Posty: 5345
Rejestracja: 14 lip 2007, 19:02
Lokalizacja: Westfalia

#22

Post napisał: jasiu... » 13 lis 2015, 20:24

Dokładnie tak. Wcześniej też w Polsce były zamachy. w 1956 roku Gomułka (wyszedł z więzienia w 1954 roku) został I sekretarzem PZPR. Ty wiesz, jak się wtedy stalinowcy i zwolennicy Bieruta czuli? A później w 1970, słynny desant ze Śląska, który zmiótł gomółkowszczyznę, bo ktoś nagle stwierdził, że będzie Gierek. A Sejm Kontraktowy, wybrany w 1989 roku! Przecież to nie tak miało być.

No właśnie, psy szczekają, karawana (czasu) idzie dalej.

Nie było nas, był las. Ten las będzie i wtedy, kiedy i nas nie będzie. No chyba, że miałeś zlecenia od wojska, no cóż, jeśli tak, to się Maciarewicza bój.


trzasu
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 2
Posty: 1330
Rejestracja: 10 cze 2007, 00:16
Lokalizacja: o/Bełchatowa

#23

Post napisał: trzasu » 13 lis 2015, 20:31

mc2kwacz pisze:Impuls, trzeba być głupkiem albo świadomie trollującym pisdzielcem, żeby mieszać pierdoły ze sprawami kluczowym, gów.o z twarogiem, jak to się mówi. Tylko głupcy i pisdzielcy wypowiadają się publicznie bez żenady, w sposób ukazujący ich pozorny lub faktyczny iloraz inteligencji tępaka.
agonia ...

jakby cytat żywcem wzięty z ostatniego przemówienia Kopaczowej, tzw partia miłości i jej zwolennicy ...


http://wiadomosci.onet.pl/kraj/pierwsze ... ego/pp8tmq
Ostatnio zmieniony 13 lis 2015, 20:36 przez trzasu, łącznie zmieniany 1 raz.


oprawcafotografii
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 3
Posty: 6107
Rejestracja: 29 kwie 2009, 10:11
Lokalizacja: Kraków / Jaworzno / Kopanka

#24

Post napisał: oprawcafotografii » 13 lis 2015, 20:34

Atak milosci :)

q


trzasu
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 2
Posty: 1330
Rejestracja: 10 cze 2007, 00:16
Lokalizacja: o/Bełchatowa

#25

Post napisał: trzasu » 13 lis 2015, 20:37

oprawcafotografii pisze:Atak milosci :)

q
dziwie się, że moderatorzy akceptują takie persony na tym forum ...


mc2kwacz
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 10
Posty: 2920
Rejestracja: 27 maja 2013, 22:18
Lokalizacja: gdzieś

#26

Post napisał: mc2kwacz » 13 lis 2015, 20:52

Jasiu, ja od zamówień publicznych trzymam się jak od zarazy - daleko i trzymając miotacz płomieni pod ręką :) Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć...

Tu nie mamy do czynienia z czymś nowym, czego się obawiamy tylko dlatego, że nie wiemy na co go stać. Odwrotnie - mamy do czynienia z czymś co już było i dostało od nas za to co zrobiło czerwoną kartkę i 8 lat banicji.
Wiemy czego się podziewać. Wiemy co było wtedy. I co? Banda skończonych durniów wybrała. No i co? Czy nastąpił cud przemiany? Obawy okazały się bezzasadne? Otóż dokładnie nie - obawy okazały się jak najbardziej zasadne. Upiory od razu wylazły z cienia i przybrały fizyczną postać. Szkoda 4 straconych lat. Albo jeszcze więcej lat, jeśli przyjdzie naprawiać to co ewentualnie zostanie zdemolowane.


IMPULS3
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 11
Posty: 7549
Rejestracja: 25 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: LUBELSKIE

#27

Post napisał: IMPULS3 » 13 lis 2015, 21:15

dziwie się, że moderatorzy akceptują takie persony na tym forum ...
Po prostu mc2kwacz, który niby tu pisał na luzie stracił poczucie luzu..... :) Niech sobie pisze, zawsze mam trochę radosci bo... kiedyś było AVE CEZAR teraz jest AVE PO ze strony mc2kwacz, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
mc2kwacz pisze: Banda skończonych durniów wybrała. No i co?
Może jakoś przeżyjesz..... :mrgreen:
Jak dobrze że nie chodzę na wybory! :)


mc2kwacz
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 10
Posty: 2920
Rejestracja: 27 maja 2013, 22:18
Lokalizacja: gdzieś

#28

Post napisał: mc2kwacz » 13 lis 2015, 22:28

Luz nie wyklucza możliwości nazywania sprawy i określonych ludzi tak jak im się należy. Luz też ma swoje granice.
Oczywiście że przeżyję :) Chodzi mi nie o mnie, bo mnie już nic nie ruszy, wojna musiałaby być. Ale o następne pokolenie które dorasta i o miejsce kraju w którym ono dorasta w świecie. Rządy bandy mściwych frustratów ze zmianami starczymi w mózgach nie są korzystną perspektywą. Nawet gdyby mieli nic nie zrobić, to też już jest strata. Czasu nie da się nadgonić, ten stracony straconym pozostanie.


IMPULS3
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 11
Posty: 7549
Rejestracja: 25 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: LUBELSKIE

#29

Post napisał: IMPULS3 » 14 lis 2015, 09:05

mc2kwacz, A widzisz, tym się różnimy, Ty masz wiarę w jedną słuszną partię a ja w ŻADNĄ. Dlatego nie chodzę na wybory aby żadna z nichy mnie nie oszukała i tym samym abym nie miał poczucia tego że przyłożyłem rękę do kolejnych świrów którzy tylko marzą o władzy bez podbudowy tego że odpowiadają za losy wielu ludzi. I dopóki będą partie to nie ma mowy abym uznał kogokolwiek za godnego uwagi (o wierzę już nie wspomnę :) ). Tak jak ta dyscyplina partyjna - jak mozna wierzyć jakiemuś politykowi jak on się poddaje władzy czyjejś bo tak mu ktoś nakazał? Żenada i tyle, i dotyczy to wszystkich partii.


ma555rek
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 4
Posty: 1214
Rejestracja: 15 paź 2007, 00:45
Lokalizacja: nie ważne

#30

Post napisał: ma555rek » 14 lis 2015, 09:23

IMPULS3 pisze:mc2kwacz Dlatego nie chodzę na wybory aby żadna z nichy mnie nie oszukała i tym samym abym nie miał poczucia tego że przyłożyłem rękę do kolejnych świrów którzy tylko marzą o władzy bez podbudowy tego że odpowiadają za losy wielu ludzi.
To po co się odzywasz zamiast toczyć. Idź do tokarki, wrzeciono stygnie.
Pasjonat

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”