Będzie Niemiec dzieci nam germanił!

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

mc2kwacz
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 10
Posty: 2920
Rejestracja: 27 maja 2013, 22:18
Lokalizacja: gdzieś

#11

Post napisał: mc2kwacz » 12 lis 2015, 20:22

Ja ta nie widzę żadnego sensu emisji programów przez satelitę jeśli skutkiem tego 1/3 oglądaczy zagranicznych głosuje na PiS, 1/3 na Kukiza i 1/3 na Korwina. Grochem o ścianę, perły przed wieprze czy jak kto woli po prostu kasa utopiona w sraczu :lol:
Miejsce na transponderze jest drogie a telewizja, nawet ta publiczna, musi zarabiać (bo ponoć emerytów płacących abonament ubywa). W chwili obecnej na terenie RP mamy emisje naziemną cyfrową ZA DARMO, czyli na koszt podatnika. Do tego są płatne platformy satelitarne za niewielkie pieniendze, już od 30złociszy na miesiąc.

Z resztą wkrótce zobaczymy co zrobi TVP pod nowymi rządami, bo jako instytucja w 100% zależna od rządu na pewno coś zmieni. W pierwszym rzucie zmieni się kierownictwo na pisowe a dziennikarze zostaną zmienieni na tych związanych z "uciemiężonymi mediami patriotycznymi" które już od ładnych paru miesięcy dominują na sklepowych półkach zasłaniając wszystko inne grubą warstwą, że dogrzebać się w tym pisdzielskim SYFIE do niczego normalnego nie można.




kaczyniak
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 255
Rejestracja: 07 maja 2012, 01:19
Lokalizacja: Groningen/ Ostrołęka
Kontakt:

#12

Post napisał: kaczyniak » 13 lis 2015, 03:11

A ja po przeprowadzce do Holandii nie chcialem miec polskiej Tv , zeby szybciej zalapac jezyk niderlandzki! Bez problemu mozesz sobie Jasiu cebulaku ( tak jak to nazywasz rodakow) zamontowac " tv na karte" cos jak tel pre-paid i ogladac te scierwo w Tv.
Ja ogladam tylko discovery i national;)


lolo2
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 2
Posty: 703
Rejestracja: 30 paź 2009, 13:39
Lokalizacja: Global

#13

Post napisał: lolo2 » 13 lis 2015, 07:10

Mozesz ogladac tv przez internet np. weeb.tv


IMPULS3
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 11
Posty: 7549
Rejestracja: 25 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: LUBELSKIE

#14

Post napisał: IMPULS3 » 13 lis 2015, 07:56

mc2kwacz pisze:Ja ta nie widzę żadnego sensu emisji programów przez satelitę jeśli skutkiem tego 1/3 oglądaczy zagranicznych głosuje na PiS, 1/3 na Kukiza i 1/3 na Korwina. Grochem o ścianę, perły przed wieprze czy jak kto woli po prostu kasa utopiona w sraczu :lol:
Miłość do jednej słusznej partiijest jednak wielka. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


oprawcafotografii
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 3
Posty: 6108
Rejestracja: 29 kwie 2009, 10:11
Lokalizacja: Kraków / Jaworzno / Kopanka

#15

Post napisał: oprawcafotografii » 13 lis 2015, 08:05

Jedna z zalet emigracji jest brak dostepu do polskiej TV, ogarnij sie :)

q


Autor tematu
jasiu...
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 6
Posty: 5345
Rejestracja: 14 lip 2007, 19:02
Lokalizacja: Westfalia

#16

Post napisał: jasiu... » 13 lis 2015, 09:31

mc2kwacz pisze:Ja ta nie widzę żadnego sensu emisji programów przez satelitę jeśli skutkiem tego 1/3 oglądaczy zagranicznych głosuje na PiS, 1/3 na Kukiza i 1/3 na Korwina.
Czytaj ze zrozumieniem. W styczniu wyłączono transmisję z Astry, pozostał tam tylko "Trwam". Myślisz, że rząd PO sam sobie podłożył świnię, likwidując najlepszy sposób dotarcia do tych ludzi, którzy bez propagandy zagłosowali tak, jak piszesz?
kaczyniak pisze:A ja po przeprowadzce do Holandii nie chcialem miec polskiej Tv , zeby szybciej zalapac jezyk niderlandzki! Bez problemu mozesz sobie Jasiu cebulaku ( tak jak to nazywasz rodakow) zamontowac " tv na karte" cos jak tel pre-paid i ogladac te scierwo w Tv.
Ja ogladam tylko discovery i national;)
Nie mogę, bo "tv na kartę" jest z Eutelsata, a do tego satelity dostępu nie mam, bo potrzebna jest wielka antena, której nie mogę zamontować. Astrę mam w zasięgu. A co do języka, to może na początku też polskich programów unikałem, obecnie zupełnie to nie wpływa na mój niemiecki. Cebulak, bo przecież tak nas na polskich forach określają. Wpisz sobie w wyszukiwarkę "Polaki biedaki cebulaki". Nawet na fejsie jest. Ot, to tak jak z "januszami", mnie te stereotypy bawią.
lolo2 pisze:Mozesz ogladac tv przez internet np. weeb.tv
tylko że polecana przez ciebie stacja, to piraci i nie wiadomo, czy kiedyś nie wezmą się im do d...
oprawcafotografii pisze:Jedna z zalet emigracji jest brak dostepu do polskiej TV, ogarnij sie :)

q
A ja bym chciał, żeby tą zaletą był wybór oglądania stacji, a nie przymus.


lolo2
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 2
Posty: 703
Rejestracja: 30 paź 2009, 13:39
Lokalizacja: Global

#17

Post napisał: lolo2 » 13 lis 2015, 10:23

jasiu... pisze:
lolo2 pisze:Mozesz ogladac tv przez internet np. weeb.tv
tylko że polecana przez ciebie stacja, to piraci i nie wiadomo, czy kiedyś nie wezmą się im do d...
Stacja ta jest już kilka lat i co się martwisz na zapas czy ci ją zamkną za x czasu czy nie. Chcesz oglądasz nie chcesz nie oglądasz. Więc po co marudzić.

Najważniejsze że te twoje biedne cebulaki mogą oglądać swoje polskie programy jak chcą nadal mają tą możliwość. A że zabrali im jedną z możliwości, to nie znaczy że załamał się cały świat.


mc2kwacz
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 10
Posty: 2920
Rejestracja: 27 maja 2013, 22:18
Lokalizacja: gdzieś

#18

Post napisał: mc2kwacz » 13 lis 2015, 17:34

IMPULS3 pisze:Miłość do jednej słusznej partiijest jednak wielka.
To niechęć do politycznych BĘCWAŁÓW jest wielka. :roll:


IMPULS3
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 11
Posty: 7549
Rejestracja: 25 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: LUBELSKIE

#19

Post napisał: IMPULS3 » 13 lis 2015, 17:59

mc2kwacz pisze:To niechęć do politycznych BĘCWAŁÓW jest wielka
Akurat, żeby oni się różnili pomiędzy sobą jakoś straszliwie to bym się zgodził ale nie dawniej jak wczoraj była już pani premier uroczyście oświadczała ze będzie sprawdzać obietnice wyborcze swoich następców a ściślej mówiąc kolegów braci i siostry z tymi samymi bakteriami we krwi co i ona. I moze bym jej bił brawa tylko jak dobrze pamiętam to to peło miało na rok tylko podnieść wat a trwa to jakoś dłuzej. :)
O chwaleniu się zmniejszania rzekomego bezrobocia to nawet szkoda gadać, ciekawe ilu tu jest co się im polepszyło TYLKO DLATEGO że rządziło peło. Teraz będzie pis i jak będzie ustępował to też będzie się wspaniale chwalił. Ileż to razy już było przerabiane.... :roll:


Adalber
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 687
Rejestracja: 10 lip 2005, 15:13
Lokalizacja: Polska

#20

Post napisał: Adalber » 13 lis 2015, 19:40

Polecam felieton tym dla, których Polska to coś więcej niż PO.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”