kursy gdzie i jak??? Proszę o pomoc.

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

Autor tematu
benek19892
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2015, 10:55
Lokalizacja: Ustka

kursy gdzie i jak??? Proszę o pomoc.

#1

Post napisał: benek19892 » 27 paź 2015, 11:09

Witam zamierzam iść na kurs tokarka frezarka CNC i do tego po jakimś czasie chciałbym zrobić również kurs CAD/CAM. I oto moje pytanie czy to dobre połączenie czy może lepiej zrobić auto cad , zależy mi na tym aby jak najlepiej połączyć te 2 kursy. I jeszcze gdzie możecie polecić dobrą szkołę gdzie naprawdę nauczą chcącego amatora podstaw obsługi CNC. Pozdrawiam



Tagi:


jasiu...
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 5348
Rejestracja: 14 lip 2007, 19:02
Lokalizacja: Westfalia

#2

Post napisał: jasiu... » 27 paź 2015, 16:15

benek idź na piwo.

z wypicia piwa będziesz miał taki sam pożytek, jak z ukończenia kursu, a może być podczas picia piwa fajniej.

Na poruszany przez ciebie temat było mnóstwo na tym forum, co daje taki kurs. Ja rozumiem, że jesteś leniwy i tematów wyszukiwać ci się nie chce, ale to właśnie dlatego jeszcze raz zachęcam, przepij pieniądze, jakie masz zamiar przeznaczyć na kurs. Wyjdzie na to samo.


pprzemo88
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 329
Rejestracja: 26 paź 2009, 15:07
Lokalizacja: POZNAN

#3

Post napisał: pprzemo88 » 27 paź 2015, 21:36

jasiu... pisze:benek idź na piwo.

z wypicia piwa będziesz miał taki sam pożytek, jak z ukończenia kursu, a może być podczas picia piwa fajniej.

Na poruszany przez ciebie temat było mnóstwo na tym forum, co daje taki kurs. Ja rozumiem, że jesteś leniwy i tematów wyszukiwać ci się nie chce, ale to właśnie dlatego jeszcze raz zachęcam, przepij pieniądze, jakie masz zamiar przeznaczyć na kurs. Wyjdzie na to samo.
Nie oszukuj kolegi....lepiej wydac kase na dziwki niz na kurs :razz:
sinumeric 840D/810/802/NUMS/HH-4290/Fanuc O-T /tokarka uniwersalna
tokarz CNC
"Poznań - miasto z piekła rodem.."
-Jestem chamem i mi z tym dobrze-

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”