Praca magisterska - temat

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

Autor tematu
onlyshadow
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 6
Rejestracja: 30 lis 2013, 00:00
Lokalizacja: Wolbrom

Praca magisterska - temat

#1

Post napisał: onlyshadow » 05 kwie 2015, 22:32

Cześć,

jestem studentem IV roku Mechaniki i Budowy Maszyn. Szukam pomysłu/inspiracji na temat mojej pracy magisterskiej, którą miałbym pisać. Wiem, że na 100% chcę użyć w niej skanera optycznego 3D, którego używałem już w pracy inżynierskiej. Do dyspozycji mam także inne sprzęty, np maszynę wytrzymałościową czy drukarkę 3D. Macie jakieś pomysły co mógłbym zrobić w ramach tej pracy?



Tagi:


lolo2
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 703
Rejestracja: 30 paź 2009, 13:39
Lokalizacja: Global

#2

Post napisał: lolo2 » 06 kwie 2015, 11:03

Zrob cos prostego najlepiej to co podsunie ci jakis doktorant. Ja sobie na magisterke wymyslilem duzy i zaawansowany projekt. Dodatkowo na promotora wybralem rektora politechniki aby miec wspaniale nazwisko na dyplomie. Suma sumaru doszlo do tego ze jeden z najlepszych studentow roku nie zdal magisterki bo projekt byl tak wieleki i tak duzo wymagali ze profesor nie przyjal mojej pracy. No problemem byla tez moja pisownia...

Moim zdaniem lepiej nie wymyslac niestworzonych rzeczy, dla ktorych nie znajdziesz nic w literaturze itp itd.

Szkola na pewno robi nad czyms badania za pomoca tego skanera wiec wez podobny temat. I doktorant bedzie mial lzej i ty bedziesz mial lzej. Zbyt duze ambicje na sam koniec moga przysporzyc ci wiele problemow.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”