Oszukuje mnie falownik albo producent silnika?

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

mc2kwacz
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 4
Posty: 2920
Rejestracja: 27 maja 2013, 22:18
Lokalizacja: gdzieś

#11

Post napisał: mc2kwacz » 15 sie 2014, 17:47

Kolega pytał, dostał odpowiedź. Chyba mu wystarczyło.
Ja nie czuję w sobie misji do przekonywania do wszystkiego i bezpłatnej edukacji na forach :) Pogadać więcej to mogę sobie o polityce, ale nie rozdawać za free wiedzę która jest poddawana pod wątpliwość. Uważasz inaczej - twój problem.
Wskazówkę udzieliłem. Jeśli szukasz więcej, albo potwierdzenia, albo zaprzeczenia, to jest od tego literatura a nie cudza klawiatura. Zapłacisz za informację czy to w postaci zakupu książki czy w postaci czasu poświęconego na wyszukiwanie i czytanie, to być może będzie bardziej wiarygodne :) A jak jeszcze po angielsku, to już w ogóle lepiej być nie może :cool:



Tagi:


Andrzej 40
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 3
Posty: 2059
Rejestracja: 11 wrz 2008, 16:04
Lokalizacja: Poznań

#12

Post napisał: Andrzej 40 » 15 sie 2014, 21:20

Przesympatyczne wyjaśnienie. Jeżeli już to wolę literaturę w języku niemieckim, w angielskim jestem słabszy. Ma kolega dar prostego wyjaśniania skomplikowanych rzeczy. Pozazdrościć wiedzy, pewności i życzliwości. Nie kwestionwałem wiedzy kolegi, opisałem tylko to, co było dla mnie niejasne.
Pozdrawiam.
P.S. Forum jest po to żeby się dzielić swoją wiedzą. Ale do tego trzeba być jeszcze mądrym.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”