Praca - To trzeba przeczytać - umowy śmieciowe

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

Adalber
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 2
Posty: 687
Rejestracja: 10 lip 2005, 15:13
Lokalizacja: Polska

#31

Post napisał: Adalber » 15 lip 2014, 00:40

„państwo polskie istnieje teoretycznie, praktycznie nie istnieje”.
Polskie Inwestycje Rozwojowe określa mianem „ch…, du** i kamieni kupa. Tego nie ma”



Tagi:

Awatar użytkownika

triera
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1454
Rejestracja: 16 paź 2005, 01:26
Lokalizacja: Świecie

#32

Post napisał: triera » 15 lip 2014, 01:56

Jak zadekretować wynalazczość czy innowacyjność?


oprawcafotografii
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 6
Posty: 6108
Rejestracja: 29 kwie 2009, 10:11
Lokalizacja: Kraków / Jaworzno / Kopanka

#33

Post napisał: oprawcafotografii » 15 lip 2014, 06:47

Dyrektywa Unijna oczywiscie.

q


zdzicho
Posty w temacie: 10

#34

Post napisał: zdzicho » 15 lip 2014, 10:30

Ciowiec pisze:czyjekolwiek wspóczucie mam tam gdzie swiatło nie dochodzi..a szczególnie twoje :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen:

ale skoro już tak bardzo chcesz, to możesz wysilić swój móżdżek i przytoczyc ich cudowne "pomysły"...


najbardziej mi się podoba propozycja cofniecia reformy emerytalnej, nie zapomnij o tym hehe
Moje światło -powiadasz młodzieńcze :mrgreen:
:grin: Test przeprowadzony-wyszedł z ciebie młody cham.Pocieszające jest to ,ze gdy ty będziesz starszy to ,,młode chamy " będą jeszcze bardziej chamskie i oddadzą ci z nawiązka. :mrgreen:
Jak chcesz,, ich cudowne pomysły"(jak wynika kontekstu PO ) ,to pierwszy z brzegu -rozwalenie OFE,,czyli pogorszenie stanu tego ,co już i talk ledwie funkcjonuje(system emerytalny) ,dla partyjnych krótkotrwałych korzyści(utrzymania się przy korycie).
Tzw ,,reformę systemu emerytalnego"(wydłużenie wieku) ,odczujesz chłopcze ,gdy się do tego wieku zbliżysz. na razie jest to dla ciebie pojecie abstrakcyjne ,więc możesz snuć najbardziej utopijne teorie. :mrgreen: :mrgreen:


Ciowiec
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 15
Posty: 315
Rejestracja: 03 wrz 2006, 13:50
Lokalizacja: polska

#35

Post napisał: Ciowiec » 15 lip 2014, 10:52

dobrze, taka jest rola opozycji, tylko często ta krytyka nie jest poparta argumentami a tylko populistycznymi hasłami.. wszystko jest źle, wszystko jest złe, Tusk musi odejść, wszyscy do dymisji - to każdy potrafi powiedzieć...

niech wypunktują używając rzeczowych argumentów co jest złe co powinno się zmienić, niech rzucą dobre pomysły na reformy..
zdzicho pisze:Jak chcesz,, ich cudowne pomysły"(jak wynika kontekstu PO )
obawiam się że z kontekstu wynika co innego...przykro mi :mrgreen: :mrgreen:
zdzicho pisze:Tzw ,,reformę systemu emerytalnego"(wydłużenie wieku) ,odczujesz chłopcze ,gdy się do tego wieku zbliżysz. na razie jest to dla ciebie pojecie abstrakcyjne ,więc możesz snuć najbardziej utopijne teorie.
ogólna koncepcja wydłużenia wieku jest koniecznością z ekonomicznego punktu widzenia czy ci się to podoba czy nie i czym szybciej została wprowadzona tym lepiej..
ale jak widac masz inne zdanie niż większość współczesnych światowych ekonomistów :mrgreen: :mrgreen: cóż każdy ma prawo mieć swoje zdanie - co ja poradze że wychowałeś sie w systemie któy miał tyle wspólnego z ekonomią co ja z baletem :mrgreen: :mrgreen:

jak pewien mądry amerykanin kiedyś powiedział "gospodarka głupcze"...

w sumie przestaje mi się już chcieć tłumaczyć oczywiste i podstawowe rzeczy, z resztą wiele z nich poruszył MIKI w swoich postach, ale niestety "jak grochem w ścianę" :razz:

[ Dodano: 2014-07-15, 11:09 ]
zdzicho pisze:jest to ,ze gdy ty będziesz starszy to ,,młode chamy " będą jeszcze bardziej chamskie i oddadzą ci z nawiązka
wątpię.. bo w przeciwienstwie do ciebie nie będę negować oczywistych praw rządzących gospodarką


zdzicho
Posty w temacie: 10

#36

Post napisał: zdzicho » 15 lip 2014, 11:09

Ciowiec pisze:
jak pewien mądry amerykanin kiedyś powiedział "gospodarka głupcze"...

:razz:
Mądry- czy raczej znany,a który? -przytocz tak z pamięci. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to slogan wyborczy.


Ciowiec
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 15
Posty: 315
Rejestracja: 03 wrz 2006, 13:50
Lokalizacja: polska

#37

Post napisał: Ciowiec » 15 lip 2014, 11:11

Clinton xD :mrgreen:

podobno w USA jest jednym z milej wspominanych prezydentów mimo małego romansu :mrgreen:

a przyjąłem założenie że ktoś wybrany na takie stanowisko raczej będzie mądry niż głupi...

w każdym razie przekaz tego cytatu jest i będzie aktualny...powinien być też wskazówką dla wszystkich szanujących się polityków
Ostatnio zmieniony 15 lip 2014, 11:15 przez Ciowiec, łącznie zmieniany 2 razy.


zdzicho
Posty w temacie: 10

#38

Post napisał: zdzicho » 15 lip 2014, 11:13

Ciowiec pisze::

podobno :mrgreen:
Rzeczowy argument :mrgreen: :mrgreen:
Niezaleznie od tego co nabazgrzesz i co twierdza,,znane autorytety ekonomiczne"-wydłużenie wieku emerytalnego i tak odczujesz ,gdy przyjdzie starość ,i trzeba będzie podjąć prace ,mimo ,ze zdrowia i sił już ci będzie brakowało(zakładając ,ze dożyjesz) ciesz się ,ze póki co to jeszcze dla ciebie abstrakcja,i zapamiętaj swoje wywody ,wspomnisz sobie je gdy będziesz miał 67 ,albo więcej lat
Ostatnio zmieniony 15 lip 2014, 11:20 przez zdzicho, łącznie zmieniany 1 raz.


Ciowiec
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 15
Posty: 315
Rejestracja: 03 wrz 2006, 13:50
Lokalizacja: polska

#39

Post napisał: Ciowiec » 15 lip 2014, 11:19

Większa część społeczeństwa twierdzi, że Clinton był dobrym prezydentem i nie popełnił poważniejszych nieprawidłowości, a próba odsunięcia go od prezydentury była posunięciem wyłącznie politycznym (w trakcie procesu impeachmentu jego aprobata wynosiła ponad 60% według sondaży).

W różnych komentarzach oraz analizach politycznych kontekstów tej afery pojawia się coraz więcej opinii, że przyczyną tak zajadłych ataków był zamiar przeprowadzenia przez administrację Clintona gruntownych reform społecznych i zdrowotnych. Mimo to, zrobił sporo, a mógłby jeszcze więcej , gdyby nie to, że Kongres przez długie miesiące sparaliżowany był toczącym się śledztwem

sorry że z wkipedii ale nie chciało mi się głębiej szukać :D


zdzicho
Posty w temacie: 10

#40

Post napisał: zdzicho » 15 lip 2014, 11:22

Po zbójowaniu starego Buscha i na tle wyczynów młodego pijaczyny z pewnością wypadł korzystnie.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”