Jak trafiłeś na forum CNC

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

zdzicho
Posty w temacie: 1

#11

Post napisał: zdzicho » 30 gru 2012, 14:04

Ja, poprzez,, elektrodę.pl". Pisywałem tam, bo zajmowałem się kiedyś elektroniką. Trafiały się, linki do tego forum. Trochę czytałem. Potem zapytałem o drażenie węglików spiekanych. Trzeba było długo czekać na odpowiedź,więc czytywałem. Potem zacząłem pisać . Tak już zostało. Elektrodę, przaktycznie porzuciłem - zajrzę 1-2 razy w roku.



Tagi:


kratos
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 5
Rejestracja: 16 sty 2013, 12:42
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#12

Post napisał: kratos » 16 sty 2013, 16:43

szukałem informacji na temat odczytów cyfrowych i BAM wasze forum na pierwszym miejscu


251mz
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 4440
Rejestracja: 27 sie 2004, 21:59
Lokalizacja: Polska

#13

Post napisał: 251mz » 02 mar 2013, 13:45

zdzicho pisze:Tak już zostało. Elektrodę, przaktycznie porzuciłem - zajrzę 1-2 razy w roku.
U mnie podobnie , tylko "parę" latek wcześniej.
I chyba jestem tu praktycznie od samego początku ...


1988krzychu
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2013, 21:44
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#14

Post napisał: 1988krzychu » 24 mar 2013, 22:43

Wszedłem tutaj przez przypadek, a że można zleźć tutaj dużo przydatnych i ciekawych rzeczy, to zostałem :)
Kto pyta nie błądzi. tłumacz niemiecki


diodas1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 2788
Rejestracja: 15 sty 2006, 18:34
Lokalizacja: Wrocław

#15

Post napisał: diodas1 » 25 mar 2013, 00:55

Trafiłem tutaj zakosami :) Przerabiałem kolejny ploter kreślący na "helikopter" i szperałem w ofertach Allegro szukając mocniejszego od własnych przydasi silnika krokowego. W jednej z aukcji nadziałem się na link do tego forum. Zajrzałem z rozpędu i tak zarwałem pierwszą noc studiując od dechy do dechy wiele wątków. Odkryłem że nie jestem jedynym szaleńcem, maniakiem niezrozumiałej dla mojej najbliższej rodziny potrzeby tworzenia dziwnych urządzeń. Poczułem się wreszcie jak u siebie i tak zostało. Teraz komputer służy mi do patrolowania tego forum,łączności mailowej , codziennej garści bieżących wiadomości ze świata i całej reszty- dokładnie w takiej kolejności. Dzięki lekturze wątków na forum cnc poznałem a potem rozszerzyłem wiedzę w innych dziedzinach techniki niż tylko czysta elektronika. W sumie nie jest dzisiaj dla mnie istotne jak tu trafiłem. Wiem natomiast że dobrze że do tego doszło.


Pneumokok
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 917
Rejestracja: 28 gru 2009, 15:56
Lokalizacja: Miasto nieudaczników

#16

Post napisał: Pneumokok » 25 mar 2013, 10:42

Ja szukałem informacji o elektrowrzecionie, bo taki projekt wybrałem sobie na temat pracy przejściowej inżynierskiej. I trafiłem na to forum i mi się spodobało. Jestem w trakcie projektowania pozycjonera 3osiowego [bo frezraką tego nazwać nie można :razz: ] do którego może kiedyś doczepię mały laser.
pitsa pisze: Najdalej zajechaliśmy do Radomia, chociaż starałem się ograniczać do 100km od Opola. :-)
A w jakiej firmie Kolega był? Ze swojej strony mogę polecić na wycieczkę frmię Techmatik - produkują wibroprasy do produkcji kostki brukowej - Od projektu po montaż.
Jeżeli pomogłem kliknij pomógł :)

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”