proszę oceń wygląd tego sklepu online

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

Autor tematu
pepeeee70
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 12
Posty: 53
Rejestracja: 16 lis 2009, 20:13
Lokalizacja: ww

proszę oceń wygląd tego sklepu online

#1

Post napisał: pepeeee70 » 26 gru 2011, 14:02

Pracujemy nad takim projektem, wacham się czy grafika jest OK czy zacząć od nowa,

jak myślicie?

bardzo dziekuję za opinie !

Nora

Obrazek

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us



Tagi:


Bbuli
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 2
Posty: 869
Rejestracja: 10 mar 2007, 19:43
Lokalizacja: Rumia

#2

Post napisał: Bbuli » 26 gru 2011, 14:04

Zacznij od nowa z ortografią.


Autor tematu
pepeeee70
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 12
Posty: 53
Rejestracja: 16 lis 2009, 20:13
Lokalizacja: ww

#3

Post napisał: pepeeee70 » 26 gru 2011, 16:06

Bbuli pisze:Zacznij od nowa z ortografią.
ooo troll

Awatar użytkownika

bartuss1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 3
Posty: 8458
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:37
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle
Kontakt:

#4

Post napisał: bartuss1 » 26 gru 2011, 18:32

ooo spamer

przychodzi sobie koleś skądś tam, pisze o "wachaniu " zamiast wahaniu, no chyba ze chciał wąchać tylko mu alt czasami nie działa tak jak mi, no w kazdym razie przychodzi taki koleś i zapodaje temat zupełnie nie związany z tematyką cnc, zwłaszcza ze przeglądnąwszy fotki, raz jest po angielsku czyli niekoniecznie na nasz rynek, dwa istnieje tam jeden zapis którego nie lubię - buy it online albo free cos tam okrojone, pierwsze skojarzenie jakas obdarta du** a nie odciski palców, skoro skóra ludzka ma odcienie od takiego cielistego do czarnego, to kolor tla raczej nie powinien zniechęcać, dodatkowe wklejki typu lubie to i skroty fejsboka, twittera itd swiadczą o podjęciu jakiejś wspołpracy mającej na celu uzyskanie dochodu pasywnego , na koniec dodam ze na cnc forum nie reklamuje sie sklepów bez zezwolenia

\
https://www.etsy.com/pl/shop/soltysdesign


Autor tematu
pepeeee70
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 12
Posty: 53
Rejestracja: 16 lis 2009, 20:13
Lokalizacja: ww

#5

Post napisał: pepeeee70 » 26 gru 2011, 20:05

co to za kufa zarzuty że koleś "przychodzi skądś"

a niby skąd mam przyjąść?

z krainy cnc forum z 1000 nabitych postów aby wam dogodzić?


jatoch
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 3
Posty: 112
Rejestracja: 25 wrz 2007, 08:25
Lokalizacja: z miasta

#6

Post napisał: jatoch » 26 gru 2011, 22:37

Nie jestem znawcą, ale jak dla mnie kolory strony są nie do przyjęcia, męczące oko, to powinno być coś łagodniejszego. Różnorodność kolorystyczna guzików jest wręcz irytująca. Duże litery w step1 brzmią jak nakaz, a nie zachęta. Kropkowane koło w logo ma za dużo kolorów. Efekt podświetlania neonami powinieneś usunąć.
Tak generalnie strona fajna, szkoda tylko, że pytasz nas o gusta :cry:

Awatar użytkownika

Zienek
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 5
Posty: 3730
Rejestracja: 13 gru 2008, 19:32
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

#7

Post napisał: Zienek » 26 gru 2011, 22:47

To ma być szablon do strony sprzedającej śrubki, filmy video czy sztukę?

Przed wdrożeniem proszę wpisać w google "template design art" i popatrzeć jak wyglądają template'y dla konkretnych stylów. Najmniej bólu byłoby jeśli zleciłbyś taki template komuś, kto wie co to styl.


Mrozik
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 3
Posty: 748
Rejestracja: 19 maja 2007, 20:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#8

Post napisał: Mrozik » 26 gru 2011, 22:59

Dla mnie jako dla laika strona jest ok, osobiście kolory nie moje. Kolegą Bartussem się nie przejmuj - cierpi na genetyczny przerost ego nad treścią.

Dla informacji kolegi Bartussa - pobieżna analiza profilu forumowego użytkownika pepeeee70 (który wziął się z nikąd a jednak posty tematyczne pisał w przeszłości) wskazuje na jego zagraniczny adres zamieszkania - stąd język angielski. Artyzm dzieła prezentowanego na stronie nie podlega tutejszej dyskusji bo to nie kolegi pepeeee70 twór - on tylko robi dla kogoś stronę. Buy it online/facebook/twitter etc to podstawy internetowego marketingu i promocji dzisiejszych czasów więc żadna szanująca się strona bez tego się nie obchodzi. I finalnie podaję link do najtańszej klawiatury na allegro:
http://allegro.pl/okazja-klawiatura-ue- ... 33735.html
Bo zdaje się koledze Bartuss nie zacina się tylko alt, ale też nie działa kropka ani shift.

Ponadto spieszę z tłumaczeniem owego "buy it online albo free cos tam okrojone"

"Buy it online..." oznacza że możesz kupić to przez internet, używając PayPal'a lub Google Checkout

"Free shippment..." zwane również "free cos tam okrojone" oznacza, że wysyłka jest darmowa na cały świat.

Jeśli kolega Bartuss potrzebował by jeszcze kiedyś porady z zakresu czytania ze zrozumieniem lub tłumacza angielskiego chętnie służę pomocą.

Awatar użytkownika

bartuss1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 3
Posty: 8458
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:37
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle
Kontakt:

#9

Post napisał: bartuss1 » 27 gru 2011, 09:04

i co mrozio znów sie mnie czepiasz hehe, ty chyba naprawdę jesteś kretynem, wczesniej myślałem że masz do mnie jakieś żale, ale tu na każdym kroku odczuwam atak, cokolwiek by mi sie nie spodobało z czyjejś strony lub wypowiedzi.
i ja niby mam przerost ego, no ciekawe
co do angolskiego - nie chciało mi się przepisywać treści na temat kupowania, podałem w skrócie, że nie lubię stron które na stronie głównej od razu wskazują na kup mnie.
https://www.etsy.com/pl/shop/soltysdesign


Mrozik
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 3
Posty: 748
Rejestracja: 19 maja 2007, 20:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#10

Post napisał: Mrozik » 27 gru 2011, 09:55

bartuss1 pisze:i co mrozio znów sie mnie czepiasz hehe, ty chyba naprawdę jesteś kretynem, wczesniej myślałem że masz do mnie jakieś żale
Ty nie masz problemu z dopierdoleniem się do bogu ducha winnego usera (stawiając z du** argumenty jak zwykle) to i ja tymbardziej nie mam oporów aby do twoich idiotycznych postów się dopierniczyć.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”