skup złomu Śląsk - okolice Gliwic

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC
Awatar użytkownika

Autor tematu
adam Fx
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 5562
Rejestracja: 04 lip 2004, 16:03
Lokalizacja: Gliwice

skup złomu Śląsk - okolice Gliwic

#1

Post napisał: adam Fx » 20 lip 2012, 22:22

znacie jakieś ciekawe miejsca gdzie można cobie pogrzebać w złomie i coś kupić ?

wiadomo Google wyrzuca różne adresy ale jeździec i szukać w ciemno to kłopot szczególnie że można źle trafić i usłyszeć "panie daj pan spokój detalicznej nie prowadzimy" itp...
w sośnicy na młodego górnika jest przyzwoity i z miłą obsługą
na pszczyńskiej też był ciekawy bo złom był na ziemi wysypany ale ostatnio jak jechałem kilka razy to widziałem że postawili jakąś ładowarkę i może być problem z oglądaniem bo mogą się obawiać że komuś się coś stanie a oni chcą lądować do kontenerów
ajk macie jakieś miejscówki to proszę polecić :wink:


sorki za wszystkie błędy ... (dyslektyk) :?
Zobacz moje filmy http://www.youtube.com/user/pokachontass/videos

Tagi:


aros
Znawca tematu (min. 80)
Znawca tematu (min. 80)
Posty w temacie: 1
Posty: 87
Rejestracja: 16 mar 2012, 13:09
Lokalizacja: banita

#2

Post napisał: aros » 21 lip 2012, 08:46

Jak jesteś miłośnikiem i koneserem złomu, to najlepiej założyć jego skup(z filiami w całym kraju) i grzebać w nim ile dusza zapragnie bez przeszkód na własną odpowiedzialność! :mrgreen:

Awatar użytkownika

Autor tematu
adam Fx
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 5562
Rejestracja: 04 lip 2004, 16:03
Lokalizacja: Gliwice

#3

Post napisał: adam Fx » 21 lip 2012, 11:40

no to by było cudownie mieć np. dobrego przyjaciela lub kogoś z rodziny prowadzącego skup najlepiej średni (tak by i firmy zwoziły i ludzie prywatni) gdzieś w okolicach centrum ... ale to tylko marzenie
sorki za wszystkie błędy ... (dyslektyk) :?
Zobacz moje filmy http://www.youtube.com/user/pokachontass/videos

Awatar użytkownika

Mat3ys
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1911
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:44
Lokalizacja: Toruń

#4

Post napisał: Mat3ys » 21 lip 2012, 12:09

U nas jest jeden skup gdzie zwożą ludzie prywatni i od właściciela żuki po ludziach śmigają. Wszystko leży na placu blachy po jeden gruby po drugiej stronie można sobie chodzić przeglądać nikt nie nadzoruje i du** nie truje. Jak coś weźmiesz to niezależnie czy to kawałek złomu czy coś cennego płacisz za kilogram ok 1zł czasami ciut więcej. Można znaleźć ciekawe fanty, materiał czasami nówki ścinki przywożą kątowników itp np po 90cm. Tylko, że to u nas a jak u Ciebie nie wiem :mrgreen:

Awatar użytkownika

MlKl
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 3706
Rejestracja: 15 sie 2010, 13:44
Lokalizacja: Błonie
Kontakt:

#5

Post napisał: MlKl » 21 lip 2012, 21:06

Od czasu do czasu na każdym złomowisku trafi się coś ciekawego - ino trzeba przewidywać, co się może przydać, bo tego, co akurat potrzebne, to najczęściej nie znajdziesz :)

Ale per saldo zawsze coś się wydłubie...

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”