Strona 1 z 1

Program na Frezarke

: 06 gru 2009, 12:58
autor: SlimShadyTheDon
Prosze was bardzo zrobcie na ten rysunek poniżej program i wykaz narzędzi i technologie





Obrazek

: 06 gru 2009, 17:52
autor: termit_tm
jeszcze może zanieść twój index do wykładowcy żeby wpisały ocenę ?? rozumiem ze miał to być żart w końcu dział na luzie :D

: 06 gru 2009, 18:17
autor: diodas1
Pewnie że na luzie. W końcu wysłał to od kumpla :mrgreen: Niedzielne popołudnie u kolegi to powód do eksplozji wesołych pomysłów, szczególnie że już rodzą się koncepcje na pełne zagospodarowanie czasu na resztę dnia. Nawiasem mówiąc nie przestaną mnie chyba zadziwiać coraz częstsze przypadki bezceremonialnego wyciągania ręki po gotowca oczywiście gratis bo dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach.

: 06 gru 2009, 20:16
autor: Bbuli
Witam. Tu kolego masz prawie wszystko.Gotowy kod. Załóż frez fi 2 płaski i jazda.Start-lewy dół materiału.Technologia-napisz sobie dowolną-każda przejdzie.

: 06 gru 2009, 20:47
autor: diodas1
Najlepiej to wyfrezować w porządnym metalu :mrgreen: i oprawić w złotą ramę

: 07 gru 2009, 03:28
autor: ERNEST KUCZEK
Dawno nie zagladalem na forum, ale widze Diodas ze dobry humor ciagle Ci dopisuje ;)

: 07 gru 2009, 13:33
autor: diodas1
Witam Ernest :mrgreen: Dziękuję, nie narzekam. Dobry humor to dobre antidotum na stress. Jeszcze tylko niecałe dwa tygodnie dzień będzie się skracał a potem przyroda sama zadba o wychodzenie z różnych depresji. Im dłużej operuje słońce tym więcej optymizmu w ludziach. Możliwe a nawet wielce prawdopodobne że i na tym forum zacznie się twórcze ożywienie i zrobi się ciekawiej. Pozdrawiam.