Uwaga! Oszustwa na niektórych transakcjach w dziale Giełda

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

Autor tematu
skoczek
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 15
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lis 2006, 22:04
Lokalizacja: Cieszyn/Kraków

#21

Post napisał: skoczek » 18 lis 2009, 21:09

kostner pisze:Przy okazji bysmy juba odwiedzili :) i kasa na imprezke bybyla
A to piotrjub Wam winien pieniążki że chcecie go odwiedzać? :D Żartuję oczywiście.
Z przymrużeniem oka traktuję sugestie o odwiedzeniu tego Pana. A tak na poważnie to aż tak bardzo nie zależy mi na zwrocie by kogoś okładać. Temat po części założony bo chodzi o zasady, a że pieniążki by mi się przydały (choć nie były jakieś niebotyczne; wiem że inni mają większy problem od mojego) to już inna para kaloszy.
Zadowolony będę jak zobaczę przelew od tego Pana na moim koncie. Wtedy chcę jak najszybciej o całej sprawie zapomnieć. Myślę że pozostałe osoby podobnie.



Tagi:


olo_3
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 3
Posty: 1249
Rejestracja: 31 sie 2004, 22:25
Lokalizacja: EU

#22

Post napisał: olo_3 » 18 lis 2009, 21:15

skoczek pisze:A to piotrjub Wam
a to jakieś niedomówienie bo przecież chodzi o juba a nie piotrjub
prawda kostner ?

w meritum, faktycznie sprawa bulwersująca, niestety takie riala i czasy, trzeba być ostrożnym. miejmy nadzieje ze sprawa się pozytywnie zakończy bez sądów i innych zbędnych cyrków, a sprzedawca się nawróci.
Zwątpienie jest oznaką, że podążasz w dobrym kierunku.


Autor tematu
skoczek
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 15
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lis 2006, 22:04
Lokalizacja: Cieszyn/Kraków

#23

Post napisał: skoczek » 18 lis 2009, 21:41

Też bym wolał załatwić to polubownie, parę razu już próbowałem, ale bez skutku. Również nie uśmiecha mi się chodzenie po prokuraturach i policjach ale jak będzie trzeba to zajdę. Jakby się komuś zdarzyło raz to potrafiłbym wierzyć w handlowe nawrócenie sprzedawcy, ale jak było kilka przypadków a do tego nasłuchałem się takich bajek że głowa mała to trudno w coś takiego wierzyć.
Z tym jubem to oczywiście żart był, zwyczajnie piłem do tej kasy o której Kostner wspomniał.
Pozdrawiam.


paulg
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 3
Posty: 790
Rejestracja: 28 paź 2005, 19:59
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

#24

Post napisał: paulg » 19 lis 2009, 08:49

Witam.
Ja osobiście nie natknąłem się na tego oszusta - tzn nie dałem się ... ale
Trafił się inny "kolega" który oferował sprzęt ciut z innej beczki , ale sprawa wygląda na dziś dzień podobnie - kasa wpłacona , kontakt jakiś był - ale się urwał jak zażądałem zwrotu pieniędzy , tak więc kasy , ani towaru nie ma :cry:
Sprawę mam zamiar zgłosić - bo mimo iż to nie była duża kwota to jednak popuścić nie popuszczę.
Mam też nadzieje że osoba zainteresowana przeczyta ten wątek , jak i ten post i podejmie decyzję - spotkanie na drodze prawnej , lub odkręcenie całości.

Temat nie dotyczy pinkiego , ale sprawa podobna ... niestety
"Tak naprawdę, to nie rozumiesz jakiegoś zagadnienia, dopóki nie potrafisz go wytłumaczyć swojej babci."
Albert Einstein


Autor tematu
skoczek
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 15
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lis 2006, 22:04
Lokalizacja: Cieszyn/Kraków

#25

Post napisał: skoczek » 19 lis 2009, 09:39

Witam.
Paweł nie krępuj się ;) tylko wal śmiało tu na forum z nickiem tego gościa bo widać jaja sobie robią z ludzi którzy są uczciwi. Myślę że warto się pochwalić jego nickiem by ktoś inny się nie naciął.
paulg pisze:Sprawę mam zamiar zgłosić - bo mimo iż to nie była duża kwota to jednak popuścić nie popuszczę.
Pamiętasz jak kiedyś, parę miesięcy temu opowiadałem o tym przypadku z Pinkim - jak widać ja też nie popuściłem tej sprawy.
Pozdrawiam, skoczek.


paulg
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 3
Posty: 790
Rejestracja: 28 paź 2005, 19:59
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

#26

Post napisał: paulg » 19 lis 2009, 10:17

Witam.
Dałem gościowi ultimatum - jeśli nie odezwie się dziś - podam jego nick-a - wtedy może już nikogo nie natnie.
"Tak naprawdę, to nie rozumiesz jakiegoś zagadnienia, dopóki nie potrafisz go wytłumaczyć swojej babci."
Albert Einstein


Autor tematu
skoczek
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 15
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lis 2006, 22:04
Lokalizacja: Cieszyn/Kraków

#27

Post napisał: skoczek » 19 lis 2009, 10:23

Dobry układ.

Awatar użytkownika

termit_tm
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 4
Posty: 702
Rejestracja: 01 lis 2005, 20:02
Lokalizacja: Leszno

#28

Post napisał: termit_tm » 19 lis 2009, 12:38

paulg - hmm ciekawe bo gdy Żona Pana Krzysztofa wysyłała do mnie paczkę to pisała mi również ze wysyła do Ciebie szyny takie 2 metrowe i jakiś duży rozmiar za 2 tys zł może coś pokręciłem ale dał bym sobie prawie głowę uciąć ze tak było .....


oprawcafotografii
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 7
Posty: 6108
Rejestracja: 29 kwie 2009, 10:11
Lokalizacja: Kraków / Jaworzno / Kopanka

#29

Post napisał: oprawcafotografii » 19 lis 2009, 13:19

k-m-r1 pisze:ko0lego sprawa z danymi wygląda tak żę jak podasz jego dane bądz cos o nim np fote jego auta ale nie zasłonisz rejstaracji to on poda cie do sądu poczytaj o ochronie danych osobowych...
LOL, litosci :)
Numer rej, samochodzu to nie dane osobowe.
Chyba, ze mowisz do swojego auta per "kochanie" ;)

q


jasiu...
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 5345
Rejestracja: 14 lip 2007, 19:02
Lokalizacja: Westfalia

#30

Post napisał: jasiu... » 19 lis 2009, 16:13

Panowie - i to jest największy paradoks w tym całym zamieszaniu. Na ustawę o ochronie danych osobowych powołują się ludzie, którzy zupełnie tej ustawy nie widzieli na oczy. Prywatna osoba może podać imię, nazwisko i pełny adres z numerem telefonu i numerem rejestracyjnym samochodu. Nie wierzycie, to sami w końcu tę nudną ustawę przeczytajcie.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”