termy i czechy a raczej odpoczynek

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC
Awatar użytkownika

Autor tematu
k-m-r1
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 2
Posty: 1418
Rejestracja: 23 cze 2008, 10:38
Lokalizacja: OOL lub DW
Kontakt:

termy i czechy a raczej odpoczynek

#1

Post napisał: k-m-r1 » 20 paź 2009, 00:09

hej hodza mi po glowie termy w Czechach ale problem taki mam że niebyłem jeszcze tam i nie znam sie a z drugiej strony chce zrobic partnerce niespodziankę
z racji tej że punkt startowy wyjazdu to Wrocław myśle o checzach przeglądałem oferty i wszystkie wydają sie zachęcające tylko co u wybrac? wyjazd raczej bez nocleg choć niewykluczone

jeśli idze o polskie termy nie wiem czy warto kolega był i zraził sie
proszę o porady sugestie wszystko przyda sie


MACH3 cncTworzenie Makr do palników magazynków THC OHC inneEKRANY dla firm producentów maszyn Budowa sprzedaż wypalarki plazma gaz obrotnice Elektrodrążarki Frezarki Tokarki Giętarki3D inne wg zlecenia 888 703 196 Tomek Komor [email protected]

Awatar użytkownika

kostner
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1290
Rejestracja: 13 gru 2005, 04:41
Lokalizacja: Haan / Niemcy

#2

Post napisał: kostner » 23 paź 2009, 18:06

Po pierwsze termy moga Ci conajwyzej po glowie chodzic. Ja do Czech zawsze na narty jezdzilem i bylo bez porownania lepiej niz u nas w Polsce. Od paru osob tez slyszalem ze termy w czechach sa bardzo za***iste. A przy okazji to nie slyszalem o termach w Polsce
Jeżeli prąd nas nie zabije to nas napewno nie wzmocni :(

Awatar użytkownika

Autor tematu
k-m-r1
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 2
Posty: 1418
Rejestracja: 23 cze 2008, 10:38
Lokalizacja: OOL lub DW
Kontakt:

#3

Post napisał: k-m-r1 » 25 paź 2009, 22:08

poszukaj na necie a znajdzeisz termy w polsce

ja mysle o czechach
MACH3 cncTworzenie Makr do palników magazynków THC OHC inneEKRANY dla firm producentów maszyn Budowa sprzedaż wypalarki plazma gaz obrotnice Elektrodrążarki Frezarki Tokarki Giętarki3D inne wg zlecenia 888 703 196 Tomek Komor [email protected]

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”