Pod Namiot nad morze!

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC
Awatar użytkownika

Asza PL
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 308
Rejestracja: 06 sty 2007, 11:12
Lokalizacja: Prowincia Golensici

#11

Post napisał: Asza PL » 30 lip 2009, 14:55

Również polecam Lubiatowo , chyba że kolega lubi tak prawie na dziko bez większych wygód i nad czystym jeziorem blisko morza - miejscowość Choczewo, jezioro Choczewskie -do Lubiatowa nad morze 11km , piękne jezioro z miejscem do biwakowania, dwa lata temu był obóz żeglarski harcerzy i można było pożyczyć kajak lub żaglówkę ( nawet z załogą!) jak ktoś nie miał uprawnień.


Gildemeister GDM42\4A

Już ten chomik mniej mi się podoba ale jest.
http://chomikuj.pl/AszaPL
i nowy filmik C6 CNC

Tagi:

Awatar użytkownika

CNCRob
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 2
Posty: 1319
Rejestracja: 24 cze 2007, 20:42
Lokalizacja: Świdwin / Worcester

#12

Post napisał: CNCRob » 30 lip 2009, 19:21

paulg pisze:
Draco pisze:mówisz o tym komorzu, które znajduje się obok trasy pomiędzy połczynem a szczecinkiem
Dokładnie TAK :razz:
lubie to jeziorko ale jakbyś się wybierał nastepny raz w tamte regiony to odwiedź jezioro siecino http://pl.wikipedia.org/wiki/Siecino_(jezioro) tam jest dopiero czysta woda... dla wygodnych niedaleko jest zajazd "siedem dębów" z noclegami i stadniną koni.
- Heidenhain - Siemens - Fanuc -
Able to use the following programmes: FANUC Series 18i-TB, FANUC O-T, SIEMENS SINUMERIC 810D & 840D, ShopMILL, ShopTURN, ManualTURN, HEIDENHAIN CNC ISO, DIN PLUS and TURN PLUS (CNC PILOT) and many more.

Awatar użytkownika

M 52
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 420
Rejestracja: 29 gru 2007, 21:01
Lokalizacja: Warszawa

#13

Post napisał: M 52 » 30 lip 2009, 23:58

jasiu... pisze:Łeby zdecydowanie nie polecam. Owszem, na kwaterę, czy do pensjonatu można się wybrać. Pod namiot zdecydowanie nie. Po prostu, nie jest tam na tyle bezpiecznie, żeby wypoczywać bez stresów. No chyba, że ktoś będzie namiotu non stop pilnował.

Za to polecam niedaleko od Łeby miejscowość Lubiatowo. Trafiłem tam przypadkiem i choć do najbliższego sklepu (nie baru-grilla!) jest kawałeczek, to uważam, że warto raczej tam jechać, niż do Łeby. Nawiasem mówiąc odwiedziłem wtedy Łebę i wiem, że Lubiatowo, gdzie na plażę masz kawałeczek i to na taką plażę, że żona bez problemu biust może sobie opalić. Nie tylko tłoku, w ogóle ludzi nie ma!

Znalazłem stronę kempingu - http://www.topaz.comweb.pl/ - zobaczcie sami.
Akurat czegoś takiego szukałem!!! W połowie miesiąca wyskoczę tam z synem. Dzięki za namiar. Całe lata nie spałem pod namiotem.
pozdrawiam
Maciek
miłośnik maszyn parowych i silników GAD


lukadyop
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1377
Rejestracja: 30 cze 2008, 21:10
Lokalizacja: szczecin

#14

Post napisał: lukadyop » 01 sie 2009, 11:00

M 52 pisze: Akurat czegoś takiego szukałem!!! W połowie miesiąca wyskoczę tam z synem. Dzięki za namiar. Całe lata nie spałem pod namiotem.



Uważaj na reumatyzm :mrgreen:


metju81
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2011, 20:57
Lokalizacja: Bytom

#15

Post napisał: metju81 » 11 cze 2011, 21:04

Ja gorąco polecam wczasy w Ustroniu Morskim, najlepiej na polu namiotowo kempingowym "Pod brzozami". Blisko do morza, dobra okolica. Bardzo atrakcyjne ceny za pokój czy kamper. Wszystkie informacje można znalźć na ich stronie internetowej. Ja byłym już wielokrotnie i na pewno jeszcze się tam pojawię. Polecam więc Pod brzozami. Pozdrawiam!

Awatar użytkownika

Autor tematu
MAAK
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 6
Posty: 409
Rejestracja: 10 wrz 2004, 09:40
Lokalizacja: Kielce

#16

Post napisał: MAAK » 13 cze 2011, 09:18

A to lotnisko w Bagiczu to nie działa, nic nie słychać :cry: ?
Chyba że to tylko jakieś małe latają


pixes2
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 582
Rejestracja: 07 sty 2009, 18:38
Lokalizacja: Zgierz

#17

Post napisał: pixes2 » 13 cze 2011, 14:02

Kilka lat temu byłem w Sianożętach i często chodziliśmy na to lotnisko.
W 90% wykorzystywane przez motolotniarzy, choć widziałem również małe awionetki - jedna nawet wylądowała... 100m przed pasem w zaroślach.

Pozdrawiam.
Tomek.


lolo2
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 703
Rejestracja: 30 paź 2009, 13:39
Lokalizacja: Global

#18

Post napisał: lolo2 » 14 cze 2011, 16:06

A ja polecam Ustkę (łeba też fajna)

Oraz Obowiązkowo:

Festiwal Sztucznych Ogni w Ustce


SebeG910
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Posty w temacie: 2
Posty: 44
Rejestracja: 22 mar 2010, 22:33
Lokalizacja: Koszalin

#19

Post napisał: SebeG910 » 14 kwie 2012, 00:33

Polecam ogólnie Krynicę Morską, świtne miejsce 100% turystyczne, jest parę pól namiotowych. Ceny podejrzewam mniejsze niż bliżej trójmiasta, a jest mierzeja Helska więc i Zatoka i Morze.

Awatar użytkownika

Autor tematu
MAAK
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 6
Posty: 409
Rejestracja: 10 wrz 2004, 09:40
Lokalizacja: Kielce

#20

Post napisał: MAAK » 14 kwie 2012, 11:07

Widzę że już koledzy myślą już o wypoczynku, musiał być ciężki rok

A może zaplanujemy jakiś zlot naszego forum CNC i wybierzemy jakieś piękne miejsce nad morzem nie drogie żeby większość przyjechała na wypoczynek, wymiana doświadczeń w budowie maszyn, można coś tam przywieść, sprzedać, zamienić o którym chce się porozmawiać np. jakieś kity sterowników, programy itd.
Nad morzem do obiadu można spędzać na plaży, wieczorem 18-21 na Zlot i to ma sens

Podobne zloty organizują Np. Samochody elektryczne tylko co tam robić rzez cały dzień
i nie wszystkim pasuje tylko przyjazd na sam zlot
Dlatego najlepsze połączenie to z wypoczynkiem, wieczorem tłumy ludzi spaceruje, ogląda szuka coś dla siebie co by go mogło za-interesować
Największe bazary kramy itp. w miejscowościach nadmorskich od Szczecina po Gdańsk

http://www.gazeo.pl/na-biezaco/kalendar ... ,5698.html

Pole popisu dla sklepu CNC można pooglądać zabawki z bliska
Co koledzy na to, byli by chętni?
Można coś za-rezerwować wspólnie było by taniej i dla firm chyba można coś odpisać za szkolenie, czy prezentację
Termin i jaka miejscowość by najlepiej pasowała?
:smile:

W Krynicy Morskiej jeszcze nie byłem bo straszą że tam najzimniej nad Polskim morzem :sad:

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”