Ostatni rzut oka na fabrykę

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC
Awatar użytkownika

Autor tematu
c64club
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 5
Posty: 350
Rejestracja: 22 sie 2011, 21:26
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#11

Post napisał: c64club » 15 maja 2014, 13:16

WZÓR, dwa tygodnie temu sprzedałem 3 z moich Commodore 64, a jeszcze jednego mam. I nie jestem jedynym z większym ich zbiorem. Takze jest skąd wytrzaskiwac te maszyny.



Tagi:

Awatar użytkownika

clubber84
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1191
Rejestracja: 28 sie 2011, 10:34
Lokalizacja: Zach-Pom

#12

Post napisał: clubber84 » 15 maja 2014, 18:51

Tutaj to już przykład jawnej bezmyślności i marnotrawstwa - pal licho maszyny czy narzędzia, ale dokumentacja? Tak o, nieruszana i do wyrzucenia/spalenia, bo to tylko jakieś świstki? :shock:
A wziąć dogadać się z firmą rozbiórkową, że jak będą wywozić, to z chęcią ktoś przyjmie pod skrzydła te papiery :!:
Przecież cała ta dokumentacja jest na wagę złota dla konstruktorów, inżynierów, mechaników, monterów, serwisantów, operatorów, itp. (rysunki, opisy, przekroje, rzuty, technologia wykonania, materiałówka, itd.).
To jest skarbnica wiedzy z budowy maszyn, również dla młodszego pokolenia - co z tego, że stara, nie jedną maszynę dzięki tej dokumentacji można jeszcze zbudować. :grin:
Wystarczy pomysł na jej wykoszystanie - jeśli w porę ktoś się nie obudzi, to pójdzie ona z dymem. :sad:

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”