Już chciałem kupić ten program , ale przeczytałem regulamin!

eduCAD

Autor tematu
mdario41
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 125
Rejestracja: 13 maja 2007, 22:29
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Już chciałem kupić ten program , ale przeczytałem regulamin!

#1

Post napisał: mdario41 » 18 lip 2008, 11:43

Czytaliście regulamin jaki obowiązuje nabywającego ten program ?
Punkt 4 i 5 praw nabycia licencji .

Wychodzi na to że jak będziesz miał pecha to po kilku miesiącach możesz nie mieć już praw do użytkowania.
A najlepszy jest wymóg o niestosowaniu do użytku komercyjnego :-) kpina w biały dzień .
Kupić sobie program za 250zł w celu edukacyjnym , przecież do tego służy DEMO !!!

Prośba do wydawcy ! Jeżeli nie zmienicie warunków punktu 4 i 5 to sprzedaż będzie znikoma , chyba że kupują ci którzy nie czytają umowy .

A już go chciałem zakupić :-( ale lipa . Będę miał pecha , uszkodzi mi się dysk , może dwa i będe się bał że program płyta poleci do kosza ! A poza tym po co mi program z którego nie mogę korzystać w pełni , to jak demo .:-)
Pozdrawiam kupujących :-)



Tagi:

Awatar użytkownika

Piotr Rakowski
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 2173
Rejestracja: 29 lip 2005, 15:07
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#2

Post napisał: Piotr Rakowski » 30 wrz 2008, 08:13

Kolego mdario41 - myślę, że sporo przesady w Twoim rozumowaniu.

Ile razy zdarzyła Ci się konieczność formatowania dysku twardego? Raz, dwa? Mam 46 lat, od 1983 bawię się pecetami, przez moje ręce przeszło ich kilkadziesiąt i powtórne formatowanie dysku po założeniu systemu robiłem może kilka razy. Więc Twoja uwaga jest conajmniej mocno na wyrost.

Wielu z moich klientów (informuję wszystkich, że mam ich już ponad 200) dostaje kody, pomimo wszelkich pechów z komputerami, jakie miewają. Są to naprawdę pojdyńcze przypadki.

Kwestia 3-krotnego generowania kodu nie jest więc taka straszna, jak ją kol. opisuje.

Co co punktu 4. Kolega po prostu nie umie czytać - ograniczenie dotyczy użytkowników wersji osobistej, którą jest wersja stworzona specjalnie dla nauczycieli, która to wersja była sprzedawana po 39 zł.

Podsumowując - zanim koledze - cytuję:
Będę miał pecha , uszkodzi mi się dysk , może dwa i będe się bał że program płyta poleci do kosza ! A poza tym po co mi program z którego nie mogę korzystać w pełni...
zdąży kolega popracować na nim solidnie i zainwestowane 249 zł zwróci cię z nawiązką.

Pozdrawiam, autor eduCADa 2.5 CNC
Maszyny i oprogramowanie CNC: eduCAD, STEP2CNC, LynxCUT, Styro3D, Tapper, cncCAD, Image2CAM, Turn3D, TERMCUT, LynxNEST (Nesting)

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „eduCAD”