Proces technologiczny tulei

Problemy i ich rozwiązania przy obróbce metalu ręcznej jak i za pomocą CNC

ak47
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 2
Posty: 937
Rejestracja: 22 lis 2013, 12:54
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

#11

Post napisał: ak47 » 10 kwie 2016, 16:54

O cholera, przeoczyłem ten gwint. Więc owszem mój pomysł jest nietrafiony.



Tagi:


Autor tematu
studentka08
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 4
Posty: 4
Rejestracja: 09 kwie 2016, 00:51
Lokalizacja: Lublin

#12

Post napisał: studentka08 » 11 kwie 2016, 10:44

jasiu... pisze:Właśnie, ten przekrój A-A jest dość nieszczęśliwie pokazany. Widzę, że chcesz mieć pełną tarczę z prawej strony na grubość 8 mm i ścięcie w widoku z lewej. Coś tu się kłóci, bo jeśli nawet w miejscu przekroju tak ie ścięcie jest, to przecież koło (jakie widzisz z prawej) nadal jest za ścięciem, chyba, że tu masz błąd.
On w ogóle jest nieszczęściem, tarcza nie jest wcale ścięta, po prostu źle w ogóle narysowałam ten przekrój (za krótko poprowadziłam linię przekroju o czym wspomniałam we wcześniejszym poście, chciałam na nim pokazać głębokość wytoczenia w środku tulei, ale przecież ten wymiar mogłam zawrzeć na normalnym widoku po prawej). Wywalam ten przekrój w ogóle.

O sześciokącie faktycznie totalnie zapomniałam wymiarując, dzięki. Biorę się za poprawianie rysunku.
jasiu... pisze:Ile tych sztuk ma być

Jedna sztuka (mamy napisać program, jak komuś to dobrze wyjdzie to może jedną sztukę zrobimy w realu).
ak47 pisze:Trochę śmieszne jest to wytocznie w środku tulei z promieniami

W wymaganiach było, że ma być wytoczenie/wybranie w otworze. Nie wiedziałam jak to zrealizować, no i tak zrobiłam jak widać.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Obróbka metali”