Poszukiwany nauczyciel

Problemy i ich rozwiązania przy obróbce metalu ręcznej jak i za pomocą CNC

Autor tematu
angeladik
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 2
Rejestracja: 30 mar 2016, 20:37
Lokalizacja: Katowice

Poszukiwany nauczyciel

#1

Post napisał: angeladik » 30 mar 2016, 21:11

Witam wszystkich.

Poszukuję osoby, która byłaby chętna uczyć mnie toczenia, frezowania itd.. Najlepiej w Katowicach lub okolicy. Póki co odwdzięczyć mogę się pomocą w warsztacie.

Jestem młodym inżynierem automatyki i robotyki, aktualnie studiuję zaocznie Mechanikę i Budowę Maszyn o specjalności Obrabiarki, narzędzia i technologia budowy maszyn. Niestety dotychczas nie miałem styczności z obróbką metali na maszynach skrawających, a laboratoria na studiach są łagodnie mówiąc - skromne. Wszystko co wiem to tylko teoria, którą chciałbym w końcu połączyć z praktyką. Spędziłem wiele godzin na czytaniu i oglądaniu filmów w tym temacie. Rysunek techniczny nie jest mi obcy, proste programowanie maszyn i oprogramowanie CAD również, chciałbym jednak w końcu mieć styczność z wykonaniem detali. Nie ma dla mnie znaczenia czy byłyby to maszyny CNC czy konwencjonalne.

Jeśli ktoś chciałby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem praktycznie, proszę o kontakt. Przejrzałem forum i postanowiłem dać post tutaj, jeśli jednak przegapiłem właściwe miejsce proszę o przeniesienie.



Tagi:

Wróć do „Obróbka metali”