PIŁA TAŚMOWA DO METALU MAKTEK G5012W - opinie

Problemy i ich rozwiązania przy obróbce metalu ręcznej jak i za pomocą CNC

Autor tematu
rupert_
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2015, 13:05
Lokalizacja: LJA

#11

Post napisał: rupert_ » 19 cze 2015, 21:13

Dzięki za odpowiedź wszystkim, nie miałem kiedy wcześniej tu zerknąć bo miałem nawał pracy...

U mnie maks. będę ciał 100mm więc nie potrzebuję nie wiadomo czego, a takiego sprzętu 700 kg to bym w warsztacie nie zmieścił nawet :razz: bynajmniej w obecnej sytuacji :)


Co do chłodzenia to sam bym sobie bez problemowo coś zmalował.
Natomiast co do używek, to wolę nową z gwarancją gdyż życie pisze różne scenariusze, a posiadam kompresor firmy MAKTEK i jeśli chodzi o serwis gwarancyjny to jestem zadowolony z niego, więc szedł bym raczej w tę stronę.

Zanalazłem ciekawy film na yt, mianowicie:


w komentarzu autor wypowiada się na temat tego sprzętu dość pozytywnie,a koszt takiej przecinarki to 1400 i ma już ramię skrętne, może ktoś jeszcze ma ten sprzęt?



Tagi:

Awatar użytkownika

viper
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 3
Posty: 490
Rejestracja: 23 wrz 2013, 13:44
Lokalizacja: Polska

#12

Post napisał: viper » 04 lip 2015, 12:52

Co do tej piły market to powiem że wszystkie są identyczne tylko inni handlarze przyklejają swoje metki MARKET, BERNARDO itp... Jakie to ma znaczenie jak każdy odlew, przekładnia i silnik jednym statkiem z chin przypływa i w niemczech przeładunek, naklejki :)

Nie przekonam Cie. Musisz sam na własnej skórze popróbować tej jakości.

A gwarancja... ja bym wolał mieć coś co chodzi lata i nie trzeba tego naprawiać niż patrzeć w kalendarz i martwić się że gwarancja dobiega końca.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Obróbka metali”