Strona 1 z 1

Proces technologiczny wałka - śruba rzymska

: 09 sty 2013, 18:22
autor: Kravis
Witam serdecznie. Jako że na moich studiach choć inżynierskie to nie ma dobrego i właściwego wprowadzenia do procesu technologicznego.. tzn ja wiem na ten temat sporo jednak rysunek który dostałem sprawia mi problem. Muszę wykonać proces technologiczny tego wałka - śruby rzymskiej i prosiłbym was o jakąś pomoc o ile to możliwe oczywiście :)

Wierzę że wśród społeczności tego forum są pomocne osoby.

Wrzucę rysunek: a w późniejszym poście postaram się napisać operacje jak ja bym to wykonał i w razie czego proszę o skorygowanie lub po prostu opinie jak wy to widzicie ( wiem że szerokie grono z was ma niewątpliwie dużą widzę na ten temat)

Obrazek


Pozdrawiam.

Re: Proces technologiczny wałka - śruba rzymska

: 09 sty 2013, 18:38
autor: rrope
Kravis pisze:Wrzucę rysunek...
czy ten wrzucony rysunek robił miejscowy piekarz z ZS? :mrgreen:

: 09 sty 2013, 18:45
autor: Kravis
Haha dobre.. wiesz co nie wiem :) Taki dostałem i pytając się czy tu nie jest za mało rzeczy powiedziano mi że ni i mam zrobić z tego co mam :)

: 09 sty 2013, 19:44
autor: rrope
Kravis pisze:Haha dobre.. wiesz co nie wiem :) Taki dostałem i pytając się czy tu nie jest za mało rzeczy powiedziano mi że ni i mam zrobić z tego co mam :)
ołłłł ..zrobić z plasteliny...albo co masz? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

: 09 sty 2013, 20:51
autor: Kravis
stworzyć proces technologiczny tego wałka :)

: 15 sty 2013, 16:26
autor: Kravis
Witam to znowu ja :)

Mam problem z tymi gwintami mianowicie nie wiem jak to ugryźć w procesie technologicznym i operacjach ;/

do końca tyg wrzucę zarys do sprawdzenia czy mam w miarę okej

Pozdro