elementy metalowe produkcja seryjna

Problemy i ich rozwiązania przy obróbce metalu ręcznej jak i za pomocą CNC

Autor tematu
mamba75
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 27 wrz 2011, 21:40
Lokalizacja: wrocław

elementy metalowe produkcja seryjna

#1

Post napisał: mamba75 » 27 wrz 2011, 21:56

Witam poszukuje chętnego na zlecenie wykonania serii elementów,
orientacyjne wymiary do wyceny to :

główny element "tuleja " z wyobleniem /zagięciem : 39mm x 45,50 x 2mm , średnica po zagięciu 30mm . Jstotną rzeczą jest dobre 'zagięcie " pod wymiar otworu .

pierścień minimalnie mniejszy ( bo musi 'wchodzić " ) 38,5mm x 18mm + frez na głębokość 1,5 mm

"podkładka" - pewnie jak poszukam to znajdę w Castoramie . nie jest istotny otwór ale średnica - ma pasować to pierścienia

No i takie rączki jak na ostatnim zdjęciu - nie z wymiarowałem tego elementu ale na oko to 15 - 17 cm .

materiał kwasiak rączki mogą być stalowe lub inny zaproponowany tańszy materiał.
Generalnie na być to wytrzymałe na naciski wraz z wypolerowaniem głównego elementu .
wielkość "zamówienia to seria 100 - 300 sztuk . W zależności od propozycji cenowych.

Potencjalnych wykonawców zapraszam na p.w. wraz z wyceną i terminem realizacji .
mogę przesłać elementy do dokładnych pomiarów .

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

pozdrawiam .
p.s. jeżeli mój post nie jest w temacie proszę moderatora o łaskawość i wyrozumiałość .



Tagi:


mariuszbroda
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 2
Posty: 430
Rejestracja: 13 lip 2011, 21:57
Lokalizacja: Wrocław

#2

Post napisał: mariuszbroda » 27 wrz 2011, 23:38

45.50 --dobrze
2--grubosć scianki,niech będzie
to skąd wymiar 39,powinno być 41.50--ktoś nie umie zmierzyć,czy ja głupi jestem ?
to ważne,kwas tani nie jest,najtaniej podpasować robotę z rury 0H18N9,ale tu nie podpasuje z rury....nic....więc tanio nie będzie.


Autor tematu
mamba75
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 27 wrz 2011, 21:40
Lokalizacja: wrocław

#3

Post napisał: mamba75 » 28 wrz 2011, 00:05

witam - pomyłka ludzka rzecz podałem orientacyjnie wymiary - na szybko aby można było wyobrazić sobie wielkość elementu .
45,5 to wysokość . średnica ~ 38 - 39mm czy teraz lepiej ? . można dopasować jakaś rure . ewentualnie mogę pójść na wybór zwykłej rury ważne by była w miarę wytrzymała


mariuszbroda
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 2
Posty: 430
Rejestracja: 13 lip 2011, 21:57
Lokalizacja: Wrocław

#4

Post napisał: mariuszbroda » 28 wrz 2011, 00:51

1) jest dobra rura z kwasu fi 42 , ścianka 1.5---fi wew. bedzie 39,ze ścianką 1.5 dość dobrze idzie wyoblanie tego kolnierza....
2) jest rura z kwasu fi 40,ścianka 1.5---fi wew.będzie 37-też dość dobrze się wyobla...

ja osobiście takiego kompletu z kwasu taniej niż 40 złotych nie potrafię zrobić....stal zwykła około 27 złotych...przy ilości powyżej 200 sztuk...
nie jest to w żaden sposób tajne i może być na forum...
pozdrawiam

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Obróbka metali”