Prośba o identyfikację silnika krokowego

Dyskusje na temat silników krokowych i sterowników silników krokowych.

Autor tematu
Piotr_74
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 6
Posty: 6
Rejestracja: 21 wrz 2017, 09:16
Lokalizacja: Kraków

#11

Post napisał: Piotr_74 » 22 wrz 2017, 08:50

Ponownie dzięki :-)
Mniej więcej taki schemat jak zaproponowałeś chodzi mi po głowie. Pracowałem wiele lat na UJ (Wydział Chemii) a obecnie działam na rzecz AGH. Ale związki z biochemią na UJ mam bliskie :-). Jeśli robiłeś coś z masówkami dla UJ to możliwe, że się znamy :grin: .
Ten uszkodzony MS jest w ośrodku PAN w Krakowie (IF). Działam na tym sprzęcie dość często więc jak padł mu silnik (niby drobiazg), stałem się żywotnie zainteresowany jego naprawą. Jeśli nie pomogę w naprawie (i nie zapewnię sobie sam "warsztatu pracy") to Instytutu zwyczajnie nie stać na serwis urządzenia w takim zakresie. Serwis Producenta zadziałał na zasadzie: "ooo... żarówka się Panu w aucie przepaliła... możemy wymienić całą lampę+akumulator+alternator, inaczej nie da rady" co jest nieco wkurzające.



Tagi:


Autor tematu
Piotr_74
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 6
Posty: 6
Rejestracja: 21 wrz 2017, 09:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Prośba o identyfikację silnika krokowego

#12

Post napisał: Piotr_74 » 27 lis 2017, 14:13

Okazało się, ze to silnik firmy Phytron GmbH :D . Po pewnych perypetiach silnik wkrótce powinien wrócić z serwisu. No i skoro w pierwszym poście wspomniałem, że za prawidłową identyfikację stawiam zgrzewkę piwa to napisz mi proszę ATLC jakie piwko lubisz i gdzie mam wysłać. Piszę to z pełną świadomością odpowiedzialności jaka na mnie spoczywa :D

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Silniki Krokowe / Sterowniki Silników Krokowych”