Strona 1 z 1

Prośba o pomoc odnośnie mechanizmów śrubowych!!!

: 19 wrz 2006, 00:22
autor: eryk244
Witam wszystkich.bardzo potrzebne mi są materiały odnośnie mechanizmów śrubowo-tocznych,przekładni rolkowych i kulkowych.prosze wszystkich znających temat o pomoc.troche tłumaczylem ze stron angielskich (ballscrew.rollerball) ale strasznie opornie mi to idzie.potzreba mi cos po polsku.z góry wszystkim wielkie DZIEKUJE!!

P.S. mój mail [email protected]

: 19 wrz 2006, 08:33
autor: bartuss1
może w ksiązce"mechatronika" ? tam jest chyba nawet ze zdjęciami o obrazkach nie wspominając

link do pierwszej lepszej księgarni wysyłkowej

http://ksiegarnia.wysylkowa.pl/index.ph ... 2434db2579

: 19 wrz 2006, 08:38
autor: Lusia
jest taka książka o ile się nie mylę Sobolewskiego o przekładniach śrubowo-tocznych. Ale to jest dośc stara książka i trudno ją dostać. Jest w wydawnictwa Politechniki Warszawskiej.

Powodzenia w szukaniu :-)

: 19 wrz 2006, 08:50
autor: rynio_di
Nie wiem czy nie za uboga dla ciebie ale mam książkę Wł. Trylińskiego o tyt. Drobne mechanizmy i przyrządy precyzyjne, i jest dział ułożyskowania oraz dział mechanizmy śrubowe. Może cię ona zainteresuje.