Prowadnice szynowe i Wozki HIWIN od firmy na P......

Dyskusje na temat przesuwu liniowego stosowanego w maszynach

Autor tematu
denhen89
Stały bywalec (min. 70)
Stały bywalec (min. 70)
Posty w temacie: 3
Posty: 72
Rejestracja: 07 lut 2017, 16:01
Lokalizacja: Bytom

Prowadnice szynowe i Wozki HIWIN od firmy na P......

#1

Post napisał: denhen89 » 13 maja 2017, 23:20

Witam,

czy ktos kupowal Prowadnice szynowe i Wozki HIWIN w firmie na P...... i mogl by cos powiedziec na temat jakosci itd. ? Szyny i Wozki sa w naprawde dobrej cenie tylko ze niestety znalazlem pare negatywnych opinii.

Z gory dziekuje.

Denis



Tagi:

Awatar użytkownika

adam Fx
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 3
Posty: 5562
Rejestracja: 04 lip 2004, 16:03
Lokalizacja: Gliwice

#2

Post napisał: adam Fx » 14 maja 2017, 11:51

tzn. w jakim sensie że wózki były bez kulek a szyny krzywe i poniszczone?
jedynie z czym ja się u nich spotkałem pomijając gratowanie po cięciu to ucięcie szyny jak leci tzn. nie tną jej symetrycznie więc najpierw kup szynę a potem rób otwory. - chyba nadal tok robią bo jak ostatnio prosiłem żeby cieli symetrycznie to nie odp. "My tniemy symetrycznie" tylko "a jaką długą ... aha 200 to będzie symetryczne" bo widocznie takie ścinki znaleźli.
a i dość długo się czeka aktualnie kupiłem za ok 3500zł 8.05 dostałem zaraz odp. że wysoko jest na stanie ale info. że towar został wysłany jeszcze nie.
sorki za wszystkie błędy ... (dyslektyk) :?
Zobacz moje filmy http://www.youtube.com/user/pokachontass/videos


Autor tematu
denhen89
Stały bywalec (min. 70)
Stały bywalec (min. 70)
Posty w temacie: 3
Posty: 72
Rejestracja: 07 lut 2017, 16:01
Lokalizacja: Bytom

#3

Post napisał: denhen89 » 14 maja 2017, 19:53

Wielkie dzieki Adam.

Wlasnie chodzilo mi o to jak tna szyny i czy wozki sa bez jakich wad. Cena naprawde super, ale jednak sie troche boje wydac ponad 4000 za szyny i wozki a pozniej wysylac spowrotem albo walczyc o pieniadze.
Oczywiscie wolalbym kupic wszystko u sponsora forum i spac spokojnie ale jednak chcialbym troche pokombinowac (najchetniej bez ryzyka :D) zeby taniej wyszlo a cena 26zl na 10cm a 32zl przy 10 metrow szyn robi roznica tak samo jak wozki 130zl a 180zl (szerokie wozki) przy 12 wozkach.

Profile juz kupilem i chcialbym w wtorek zaczac spawac, ale wlasnie musze wczesniej zrobic otwory tylko ze myslalem dokladnie jak napisales. Najpierw szyny, potem otwory.

Dzieki jeszcze raz, ale czy wozki moge bez ryzyka kupic ? Za okolo ta sama cene (nawet trocha taniej) moge kupic w chinach od znanego sklepu a szyny moze bym kupil od sponsora jak i sruby VTX i pare innych czesci.

Awatar użytkownika

adam Fx
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 3
Posty: 5562
Rejestracja: 04 lip 2004, 16:03
Lokalizacja: Gliwice

#4

Post napisał: adam Fx » 14 maja 2017, 23:25

tzn. wszystko możesz kupić ale najpierw ustal przez @ czy prowadnice utną symetrycznie i czy wózki będą z naprężeniem jeżlei potwierdza to można brać ... jak już sobie poprawiłem gratowanie to wszystko grało...
kiedyś brałem z Brammer S.A. cena była niezła możesz zapytać ładnie symetrycznie ucięte (ale wcześniej też pytałem czy szyny tną parami) dobrze zapakowane
sorki za wszystkie błędy ... (dyslektyk) :?
Zobacz moje filmy http://www.youtube.com/user/pokachontass/videos


Autor tematu
denhen89
Stały bywalec (min. 70)
Stały bywalec (min. 70)
Posty w temacie: 3
Posty: 72
Rejestracja: 07 lut 2017, 16:01
Lokalizacja: Bytom

#5

Post napisał: denhen89 » 12 cze 2017, 20:41

Sorry za bardzo pozna odpowiedz (zaczylem budowe 3 tyg. temu), ale chcialem tobie (adam Fx) tylko podziekowac. Kupilem tam szyny HIWIN + sruba kulowa i nakretka HIWIN i jestem zadowolony. Wszystko w porzadku i szyny zostaly przeciete symetrycznie tak jak ustalone przes email.
Jeszcze raz dzieki i pozdrawiam!


CHEMIK72
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 8
Rejestracja: 10 lip 2016, 20:10
Lokalizacja: Katowice

#6

Post napisał: CHEMIK72 » 22 lip 2017, 21:53

Trochę się podczepię do tematu , jak można rozpoznać oryginalność części HIWIN są jakieś znaki szczególne?

Awatar użytkownika

adam Fx
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 3
Posty: 5562
Rejestracja: 04 lip 2004, 16:03
Lokalizacja: Gliwice

#7

Post napisał: adam Fx » 22 lip 2017, 23:29

tez się nad tym zastanawiam kupiłem z barammera prowadnice i śruby i tu dziwna sprawa nakrętki maja rożne symbole ale Hiwin jest nadrukowany mimo że kupiłem wszystkie takie same prowadni8ce też jedne maja nadruk hiwin inne nie ale wózki pasują tak samo dobrze ... w sumie wózki też mają różne nadruki a niby wszystkie te same
sorki za wszystkie błędy ... (dyslektyk) :?
Zobacz moje filmy http://www.youtube.com/user/pokachontass/videos

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Prowadnice - Technika Przesuwu Liniowego”