Tanie wycinarki styropianu i frezarki CNC

Maszyny do wycinania gorącym drutem
Awatar użytkownika

termit_tm
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 2
Posty: 702
Rejestracja: 01 lis 2005, 20:02
Lokalizacja: Leszno

#11

Post napisał: termit_tm » 03 wrz 2006, 17:55

Przy konstrukcji zwrócono uwagę na najwyższą stabilność oraz jakość. Masywne wałki stalowe w połączeniu z nieścieralnymi łożyskami oraz powlekanymi proszkowo częściami metalowymi ze stali najwyższej jakości (QS) gwarantują długą trwałość. - tekest z twojej strony

jeśli tak opisujesz tego "patyczaka" to nie wyobrazam sobie jak byś opisał np. taka konstrukcje




Tagi:

Awatar użytkownika

chomikaaa
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 4
Posty: 988
Rejestracja: 19 cze 2004, 23:22
Lokalizacja: lodz

#12

Post napisał: chomikaaa » 03 wrz 2006, 17:57

..... strona co prawda jest dopiero w budowie lecz mam wybór siedzieć na nią lub nie wyrabiać z zamówieniami......

gratuluje wspanialego poczucia humoru :mrgreen:

piszesz ze dlugo czytales to forum i jak widac nic z tego nie wyniosles...

nie mam nic do tych konstrukcji gdyz ich przeznaczenie zdradza sam ich wyglad i nie bede tego juz komentowal

ale sam przyznasz ze ceny sa troche........ przeogromne niestety tak to jest jak sie posredniczy w sprzedazy z zachodu natomiast nie sadzisz ze uda ci sie kogos z forum na to nabrac w mysl zasady reklama dzwignia handlu

sam ubolewam ze swojej konstrukcji jszcze nie skonczylem lecz mozesz popatrzec na sam korpus maszyny ktora mam zamiar w najblizszym czasie ukonczyc https://www.cnc.info.pl/viewtopic.php?t=1319
dodam ze sama podstawe bez bramy i slupow ledwo z ojcem bylem w stanie uniesc mysle ze to co na zdjeciach wazy ok 160-200kg nie wiem nie mam takiej wagi zeby zwazyc i sadze ze da sie cos takie wkonac u nas w kraju w cenie twoich podzespolow[/center]
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2006, 18:08 przez chomikaaa, łącznie zmieniany 2 razy.


pit202
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 8
Posty: 863
Rejestracja: 02 lip 2004, 23:38
Lokalizacja: --

#13

Post napisał: pit202 » 03 wrz 2006, 17:58

nie oceniajmy dnia przed zachodem słońca , pozwólmy pokazać, że ta maszyna jest w stanie frezować takie materiały jak w opisie na stronie np. aluminium i mosiądz, posiada przecież " Masywne wałki stalowe w połączeniu z nieścieralnymi łożyskami "
( hmm, brzmi troche jak wypowiedzi pewnego Pana na K. ) do tego czasu będą to tylko puste słowa , podobnie jak z programem Esprit , wiele obiecywali i znikneli ... pseudomarketingowy kicz którego sie tu nie kupuje.
PiteR


Autor tematu
barth
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 5
Posty: 5
Rejestracja: 03 wrz 2006, 02:25
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#14

Post napisał: barth » 03 wrz 2006, 21:46

Szanowni koledzy widzę że mój post-reklama wzbudził irytację i poruszył forum. Oczywiście przepraszam za użycie nie kulturlanej wypowiedzi na temat budowanych przez Was urządzeń - nie chciałem żeby to tak wygladało. Jeszcze dzis postaram się umieścić klipy na stronie, abyście mogli ogladnąć pracę tej maszynki. Onośnie projektu chomika to nie wiem czemu ma służyć - budowa głowic nuklearnych? Poaz rozmiarami kobyły nic tam nie widać? Z niecierpliwością pewnie nie tylko ja ale i cała reszta forowiczów czeka na efekt i zakończenie tego dzieła tylko kiedy to będzie? Skoro CNC Multitool jest drogie zobaczymy ile wyjdzie Twoje dzieło Panie chomik? Ponieważ oba urządzenia Twoje i moje maja przeznaczenie trochę inne, mnie zadawala parametr dla wycinarki 0,1mm oraz frezarki 0.015mm. Eksploatuję je do produkcji modeli AIR Combatu (użebrowanie w kadłubie laminatowym oraz skrzydło z epp lub styropianu) od pól roku zobaczym jak będą trwałe narazie nic nie robię koło nich. Odnośnie nie wyrabiania miałem na myśli modele RC a nie sprzedaż tych urządzeń. Tu m.in. chciałem się dowiedzieć Waszej opini lecz stajecie okoniem, bo jak śmiałem wydać opinie na temat waszych urządzeń wykonanychh ze sklejki czy pleksiglasu - oczywiście są Waszym zdaniem wytrzymalsze od stali QS. Aby załatwic w tym forum wszytkie moje tematy - opis ze napisałem wypracowanie nie świadczy chyba źle o mnie PIT202 dziekuje za to bo z j.polskiego byłem zawsze cienki....
OK. Tyle pisania uaktualniam stronę o filmy - i czekam na opinie zwłaszcza od chomika ;)

Awatar użytkownika

gaspar
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 2
Posty: 1714
Rejestracja: 13 sty 2006, 16:41
Lokalizacja: Stargard
Kontakt:

#15

Post napisał: gaspar » 03 wrz 2006, 22:16

barth pisze:oczywiście są Waszym zdaniem wytrzymalsze od stali QS.
Nie przesadzaj. Twoja maszyna nie posiada korpusu. Jest to pare prętów spiętych na końcach kawałkiem stali. Nie twierdze, że w modelach nie ma to zastosowania, zwłaszcza ten ploter termiczny. Jednak z pewnością można Ci pogratulować klientów którzy kupili to ustrojstwo.
Nie obraź się, ale my tutaj nie lubimy autoreklamy. Chcesz czymś nam zaimponować to sprzedawaj coś dobrego za rozsądne pieniądze. I KROPKA
https://www.instagram.com/cncworkshop.pl/
Obróbka CNC - frezowanie & toczenie


pit202
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 8
Posty: 863
Rejestracja: 02 lip 2004, 23:38
Lokalizacja: --

#16

Post napisał: pit202 » 03 wrz 2006, 23:22

barth, przez Twoje 2 posty przemawia przez Ciebie arogancja , starasz sie pisac madrze ale wkoncu wychodzi Twoja prawdziwa natura , jezeli czytasz to forum od dawna na co nie wskazuje Twoj czas zalogowania się , to pewnie zauwazyles , ze lubie sie czepiac i naswietlac to co przewaznie jest ukryte miedzy slowami , pozwol , ze pokaze o co mi chodzi :
- poogladajcie sobie fotki z Waszymi urządzeniami
- zobaczymy ile wyjdzie Twoje dzieło Panie chomik

jak wyglada i ile wyjdzie nie powinno być powodem do podtekstowego obrażania innych, nie wiem co sobie myslales , ze zmusisz kazdego do refleksji ? ze kazdy popatrzy na to co ma w domu i pomyśli : " po co ja sie mecze skoro moge kupic takie ladne blaszki " ?

Cała konstrukcja jaką robi chomikaaa jest o niebo lepsza niż to co Ty proponujesz a wygląd to kwestia gustu a o gustach sie nie dyskutuje , podczas gdy on bedzie uzywał frezów 6,8,10mm Ty bedziesz miał problem z frezowaniem frezem palcowym 3mm w alu chociażby.

Wiec przemyśl to co tu robisz, co piszesz , bo nie idzie to w dobrą stronę dla Ciebie.
Klientów napewno znajdziesz , ale napewno mniej jak bedziesz robił psychologiczne podstępy.
PiteR

Awatar użytkownika

chomikaaa
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 4
Posty: 988
Rejestracja: 19 cze 2004, 23:22
Lokalizacja: lodz

#17

Post napisał: chomikaaa » 03 wrz 2006, 23:26

moja konstrukcja nie bedzie tania masz racje ale czy mozesz sie ustosunkowac do tego

"....skorą są juz świetnie zrobione urządzenia za cęne prawie....do przyjecia...."

czy roznica pomijajac i tak ceny tych urzadzen miedzy twoim modelem st600f a la1000f
jest do zaakceptowania

4640,00 - 3370,00 = 1270 zl
(tak naprawde to doplata za:

[4 x 20cm + 2 x 40cm]wałka oraz 1,6m
[2 x 20cm + 1 x 40cm]sruby trapezowej 0,8m

ja placilem za 4m walka fi 16mm pod lozyska liniowe 250zl i za 8 lozysk max210zl ale nie wiecej

sruba trapezowa na forum w sklepie 16x4mm 35zl za metr

co daje gora 200 zl za niby wieksza konstrukcje tylko dzieki zwiekszeniu wymiarow jej prowadnic

u ciebie to kosztuje ponad 1200zl nie uwazasz ze to drogo

co do mojej przyszlej konstrukcji to prace zostaly chwilowo wstrzymane ze wzgledu na brak funduszy i czasu
pisze prace dyplomowa ale gdy bede ku temu mozliwosci prace zostana wznowione projekt odwlekl sie w czasie i nic na to poradzic nie moge ale nie zostal przekreslony

co do maszyny to mam zamiar na niej robic to czego w normalny sposob wykonac nie mozna i taki byl zamysl i tak powstaje konstrukcja nie bede sie tu rozpisywal bo sam widzisz maszyna ma byc solidna i dokladna jak tylko na to pozwoli moja wiedza i mozliwosci
duzo tez bedzie zalezec od wrzeciona ktore do taniech nieniestety nie naleza
nie bede tu zakladal jakis kosmicznych dokladniosci 0,015mm tak jak Ty gdyz zdaje sobie sprawe ze to jest nieosiagalne w mojej przyszlej konstrukcji
mowie tu o dokladniosci maszyny tzn jej luzach a nie rozdzielczosci silnika jaka miales zapewne na mysli
bede bardzo zadowolony jak uzyskam dokladnosci 0,1mm na mierzonym detalu niestety jestem realista a nie marzycielem pozatym osztywnosc konstrukcji nie bede sie musial martwic a jak maszyna spelni moje oczekiwania to i moze zwroci poniesione nan naklady
co do rozdzielczosci silnikow napewno bede miec wieksze ze wzgledu na zastosowanie serv dc

chetnie zobacze te klipy ktore obiecales umiescic

ciekaw jestem jak sobie maszyna radzi ze Sklejka, Aluminium, Mosiądzem


Autor tematu
barth
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 5
Posty: 5
Rejestracja: 03 wrz 2006, 02:25
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#18

Post napisał: barth » 03 wrz 2006, 23:52

Dobrze Panowie ja zmykam z Waszego forum - ponieważ jestem arogantem zarozumialym chamem itp ograniczę sie do czytania - Czas od kiedy czytam Wasze forum wcale nie musi oznaczac datę i czas rejestracji uzytkownika pit202....
Pozdrawiam wszytkich forowiczów m.in chomika, pita i gaspara


pit202
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 8
Posty: 863
Rejestracja: 02 lip 2004, 23:38
Lokalizacja: --

#19

Post napisał: pit202 » 04 wrz 2006, 00:19

tak jak szybko przyszedłeś tak szybko chcesz znikac ? przeciez nikt Ciebie nie wygania , nikt rownież nie nazwał tu nikogo "chamem" i "itp" też nie , nie rób więcej scen niż już zrobiłeś, czepiam sie pisowni i określeń które negatywnie wpływają na odbiór Twoich zdań, staram sie pomoc a Ty unosisz sie honorem ? jesteś nam winień pare fotek i filmiki , jak chcesz cos sprzedawać - sprzedawaj towar a nie słowa.
PiteR


Autor tematu
barth
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 5
Posty: 5
Rejestracja: 03 wrz 2006, 02:25
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#20

Post napisał: barth » 04 wrz 2006, 01:00

Piotrek PIT202 umiesciłem na stronie www.cncmultitool.pl demonstracje i możliwości maszyny - niestety 10 sztuk które dostałem w promocji od niemców poszły - jest również nowy cennik - teraz sam jestem zdołowany, tak czy innaczej Wy i ja mamy własne zdanie i czasem moze za ostre, pozdrawiam

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wycinarka Styropianu (Styroduru)”