Laser do wycinania w sklejce

wycinanie i grawerowanie w sklejce

Maszyny ze stali, aluminium, odlewów itp.
Tu możesz również przedstawić się i opisać swoją maszynę

Autor tematu
kmakac
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 2
Rejestracja: 24 sty 2021, 13:34

Laser do wycinania w sklejce

#1

Post napisał: kmakac » 24 sty 2021, 13:46

Witam. Staram się o dotację z urzędu pracy, a wiec mój budżet na maszynę to max 10tyś, chciałabym w niej grawerować imiona na breloczki, wycinać toppery na torty, imienniki dla niemowlaków do powieszenia na ścianę lub grawerowanie skrzynek na świece do chrztu, bardzo podoba mi się typ wydruku ciemny kolor wypalenia bez opalonych boków. Jestem totalnym laikiem i będę bardzo wdzięczna za doradzenie lasera do wycinania oraz grawerowania w sklejce.
Pozdrawiam



Tagi:

Awatar użytkownika

tuxcnc
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 7861
Rejestracja: 26 lut 2011, 23:24
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Laser do wycinania w sklejce

#2

Post napisał: tuxcnc » 24 sty 2021, 13:54

kmakac pisze:
24 sty 2021, 13:46
będę bardzo wdzięczna za doradzenie lasera do wycinania oraz grawerowania w sklejce.
W tym budżecie kupisz w miarę przyzwoity laser CO2.
Problemem nie jest maszyna, tylko materiał, jeden będzie ciął się pięknie, inny wcale.


mineque
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 592
Rejestracja: 12 wrz 2010, 01:59
Lokalizacja: Południe

Re: Laser do wycinania w sklejce

#3

Post napisał: mineque » 24 sty 2021, 17:12

kmakac pisze:
24 sty 2021, 13:46
Witam. Staram się o dotację z urzędu pracy, a wiec mój budżet na maszynę to max 10tyś, chciałabym w niej grawerować imiona na breloczki, wycinać toppery na torty, imienniki dla niemowlaków do powieszenia na ścianę lub grawerowanie skrzynek na świece do chrztu, bardzo podoba mi się typ wydruku ciemny kolor wypalenia bez opalonych boków. Jestem totalnym laikiem i będę bardzo wdzięczna za doradzenie lasera do wycinania oraz grawerowania w sklejce.
Pozdrawiam
Zacznij od określenia pola roboczego(największy przedmiot lub ile rzeczy naraz wycinać chcesz w serii)
I tego co chcesz ciąć jaka grubość sklejki

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Frezarka - konstrukcja metalowa”