Ploter frez. do 25 000 PLN pole robozce 1500x2000???

Maszyny ze stali, aluminium, odlewów itp.
Tu możesz również przedstawić się i opisać swoją maszynę

JANNO1
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 1
Posty: 25
Rejestracja: 11 wrz 2006, 07:37
Lokalizacja: POLSKA

#81

Post napisał: JANNO1 » 19 gru 2006, 12:10

Dzikus:)))
na milosc boska przepros Bartusia:))))
jak spryciaz ukonczy ten samolot....kupi bombe ....
zasieg 400 km.....
no chyba ze przestawisz produkcje ze sprych rowerowych na belty prochowe klasy ziemia- powietrze a raczej klasy dzikus-bartus:)
pozdrawiam:)))

Janusz.

ps . krew leje sie zbyt wolno.....zrobcie cos dla widowni:)



Tagi:

Awatar użytkownika

gmaro
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 6
Posty: 3671
Rejestracja: 23 sie 2005, 13:27
Lokalizacja: zapytaj
Kontakt:

#82

Post napisał: gmaro » 19 gru 2006, 12:29

Dzikus:)))
na milosc boska przepros Bartusia:))))
ale przecież tutaj nie ma kto kogo przepraszać :D
Czlowiek z ideą jest uważany za wariata - aż do czasu gdy jego idea zwycieży. (Potem uznaje się go za bohatera i za pioniera danej dyscypliny.)
Pomogłem... ;) to nacisnij POMÓGŁ :]

Awatar użytkownika

DZIKUS
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 27
Posty: 1243
Rejestracja: 10 kwie 2005, 14:18
Lokalizacja: STALOWA WOLA W-WA
Kontakt:

#83

Post napisał: DZIKUS » 19 gru 2006, 12:31

ale pompa :-]
-mamo, czy jestem Twoją małą księżniczką?
-nie, nie jesteś synu

Awatar użytkownika

bartuss1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 15
Posty: 8458
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:37
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle
Kontakt:

#84

Post napisał: bartuss1 » 19 gru 2006, 12:49

w przeciwienstwie do dzikusa jestem dość wyrozumiały z łagodnym charakterkiem i w ogóle, dzikus zdejmij tę rekinią maskę kotku, nie bądź taki do przodu, czlowiek istota myląca się i czasami paple bez sensu, obliczenia ze statyki robiło sie na studiach iks lat temu i cos tam zostało częśc sie zapomniało, ale ty to musialeś wysmiać, potem wysmiałeś mnie i moje maszynki, o mojej ulubionej ultraprecyzji nie wspomnę, a najlepiej wychodzi ci wysmiewanie mojej zabawki, szkoda że nie zginąłeś ze smiechu (no szkoda),
bartuss potrafi krytykować ale nie robi tego ot tak sobie bo lubi :P
jest tu taki koleś bezimienny co to jest taki super że nie potrafi przyznać się do błędu i na siłę potrafi udowodnić że wszyscy inny się mylą,

dzikus pisał że jest w trakcie budowy maszynki - niechze się więc pochwali ( bez tłumaczen że nie ma aparatu i że znajomy zamyka warsztat czy soś w tym stylu).

to ja się z ciebie dzikus smieję, a ... zapomniałbym co do mojego samolota ... jak to wygląda w jednym kawałku http://pouduciel.free.fr/galerie_de_poux/galerie.html

fajnie wyeksponowałeś mojego linka gdzieś tam wyzej, pewnie liczyłes na to że sie będę wstydził czy coś ...

a twoje "dobrze myslenie" tylko potwierdza że jesteś duzym dzieciakiem, co z tego że w innym wątku, grunt że jest, możesz przytoczyć dużo innych moich postów, nie mam sie czego wstydzić, moje maszynki pracują na siebie, a forum to takie miejsce gdzie nie tylko daje się swoje mądrosci ale też można się wiele nauczyc - jak przytoczył gmaro - nie znam sie na elektronice bo i po co - wiem jak to polączyć żeby działał, plytka taka, taki sterownik, takie trafo, tak a tak skonfigurować i działa, po co mam wnikać w schemat pcb ? wszak forum to jest podzielone tematycznie i znajdą się tu mechanicy i elektronicy o czym koledzy dobrze wiedzą i nie trzeba tego udowadniać, a zresztą co ja się będę produkował na temat dzikusowy, robota czeka :P
https://www.etsy.com/pl/shop/soltysdesign

Awatar użytkownika

gmaro
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 6
Posty: 3671
Rejestracja: 23 sie 2005, 13:27
Lokalizacja: zapytaj
Kontakt:

#85

Post napisał: gmaro » 19 gru 2006, 12:56

bartuss1 pisze:o mojej ulubionej ultraprecyzji nie wspomnę,
... to na pewno przejdzie do historii ...
Czlowiek z ideą jest uważany za wariata - aż do czasu gdy jego idea zwycieży. (Potem uznaje się go za bohatera i za pioniera danej dyscypliny.)
Pomogłem... ;) to nacisnij POMÓGŁ :]

Awatar użytkownika

bartuss1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 15
Posty: 8458
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:37
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle
Kontakt:

#86

Post napisał: bartuss1 » 19 gru 2006, 14:25

gmaro - przeciałeś juz ten wałek ?
https://www.etsy.com/pl/shop/soltysdesign

Awatar użytkownika

DZIKUS
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 27
Posty: 1243
Rejestracja: 10 kwie 2005, 14:18
Lokalizacja: STALOWA WOLA W-WA
Kontakt:

#87

Post napisał: DZIKUS » 19 gru 2006, 15:01

bartuss1 pisze:w przeciwienstwie do dzikusa jestem dość wyrozumiały z łagodnym charakterkiem i w ogóle, dzikus zdejmij tę rekinią maskę kotku, nie bądź taki do przodu, czlowiek istota myląca się i czasami paple bez sensu,
"czasami paple bez sensu"? deliaktnie powiedziane
bartuss1 pisze: obliczenia ze statyki robiło sie na studiach iks lat temu i cos tam zostało częśc sie zapomniało, ale ty to musialeś wysmiać,
i wlasnie o to mi chodzi, ze piszesz bzdury, upraszczasz przypadki obciazen, wychodza ci ogromne bledy, agdy ci sie zwroci uwage to odbierasz to jako atak. ja tez miaelm obliczenia x lat temu i kiedy byl ku temu czas to sobie z nimi dobrze radzilem. teraz minelo pare lat i zayczajnie tego nie pamietam, wiec nie wyskakuje na forum ze swoimi domyslami lub zgadywankami. bierz opd uwage, ze od takich obliczen moze czasem zalezec ludzkie zycie i glupio byloby je stracic przez "pomylke" jakiegos niedouczonego cwiercinteligenta z forum internetowego - zwroc uwage, ze pisze to bezimmniennie, zeby cie przypadkeim nie obrazic
bartuss1 pisze: potem wysmiałeś mnie i moje maszynki, o mojej ulubionej ultraprecyzji nie wspomnę, a najlepiej wychodzi ci wysmiewanie mojej zabawki, szkoda że nie zginąłeś ze smiechu (no szkoda),
moj drogi, to nie jest tak, ze to ja jeden personalnie cie wysmialem, tylko zrobila to spora czesc osob komentujaych twoje dzielo. po czlowieku, ktory zaslynal na forum z nieistniejacych "zrealizowanych projketow" nie istniejacych " ultraprecyzjnych frezartko-grawerek" naprawde spodziewalismy sie czegos wiecej niz idacych w mm bledow w rysunkach detali ktore pozniej do siebie nie pasowaly. juz nie bede komentowal zrzucania winy na wykonujacego je frezera, ktory po prostu robi to, co ma na rysunku (przynajmniej teoretycznie)
bartuss1 pisze: bartuss potrafi krytykować ale nie robi tego ot tak sobie bo lubi :P
jest tu taki koleś bezimienny co to jest taki super że nie potrafi przyznać się do błędu i na siłę potrafi udowodnić że wszyscy inny się mylą,
przeciez o tym caly czas pisze i wlasnie niecierpliwie czekam az olo_3 wreszcie sie do tego bledu przyzna
bartuss1 pisze: dzikus pisał że jest w trakcie budowy maszynki - niechze się więc pochwali ( bez tłumaczen że nie ma aparatu i że znajomy zamyka warsztat czy soś w tym stylu).
dzikus nie ma w zwyczaju pokazywac czegos co jest nieskonczone w calosci lub w znacznej czesci. dzikus - w przeciwienstwie do ciebie - na swoje stronie nie ma dzialu "zrealizowane projekty" w ktorym znajduja sie tylko i wylacznie projekty niezrealizowane take jak np. "ultraprecyzyjna frezarko-grawerka". dzikus nie karmi swojej proznosci zachwytami laikow nad swoimi niedokonczonymi konstrukcjami jak to ty masz w zwyczaju robic na swojej stronie o samolotach. rozumiem, ze twoje prymitywne zaczepki odnosnie moich czesci rowerowych biora sie z zazdrosci - poki co lataja one wyzej niz twoje samoloty.
bartuss1 pisze: to ja się z ciebie dzikus smieję, a ... zapomniałbym co do mojego samolota ... jak to wygląda w jednym kawałku http://pouduciel.free.fr/galerie_de_poux/galerie.html
to nie jest TWÓJ samolot, tylko samolot ktory przyjales sobie za wzor do budowy wlasnej neidokonczoenj konstrukcji.
bartuss1 pisze: fajnie wyeksponowałeś mojego linka gdzieś tam wyzej, pewnie liczyłes na to że sie będę wstydził czy coś ...
no i gitara, nawet nie wiesz jaka ludzie w prywatnych rozmowach maja z tego polewe, linka do tej twoje strony dostalem od jednego z bardzo szanowanych uzytkownikow naszego portalu. czlowiek ten nie szczedzil ostrych komentarzy na temat jej zawartosci.
bartuss1 pisze: a twoje "dobrze myslenie" tylko potwierdza że jesteś duzym dzieciakiem,
zgadza sie, podobno jestem duzym dzieciakeim - mam 28lat, ok 185cm wzrostu i po tradycyjnym przytyciu na zime (jak na kazde prawdziwe dzikie zwierze przystalo) waze ok 100kg. jestes zainteresowany blizsza znajomoscia, to wysle ci zdjecia zebys mail do czego wzdychac.

bartuss1 pisze: co z tego że w innym wątku, grunt że jest, możesz przytoczyć dużo innych moich postów, nie mam sie czego wstydzić, moje maszynki pracują na siebie, a forum to takie miejsce gdzie nie tylko daje się swoje mądrosci ale też można się wiele nauczyc - jak przytoczył gmaro - nie znam sie na elektronice bo i po co - wiem jak to polączyć żeby działał, plytka taka, taki sterownik, takie trafo, tak a tak skonfigurować i działa, po co mam wnikać w schemat pcb ? wszak forum to jest podzielone tematycznie i znajdą się tu mechanicy i elektronicy o czym koledzy dobrze wiedzą i nie trzeba tego udowadniać, a zresztą co ja się będę produkował na temat dzikusowy, robota czeka :P
to po cholera sie przyczepiasz do tego, ze nie umiaelm "na oko" rozpoznac malego silnika DC, ktory jeszcze na dodatek zdaje sie miec zamocowany enkoder? ja zawsze tutaj pisalem, ze mam blade pojecie o elektronice, jej wycene do omawianej maszyny zrobil dla mnei ktos inny, z duzym zapasem na duperele typu kable, przyciski i inne nieprzewidziane historie.

reasumuajc: wciaz nie rozumiem, po kiego grzyba wyskakujesz tu ze swoimi prywatnymi zalami lub wyciagasz posty z innych watkow? robisz smietnik z tego watku, piszesz glupoty niezwiazane z tematem, ktore pozniej nie wiadomo czy komentowac, czy udawac, ze sie ich nie widzi. naprawde nie wiem jak mam reagowac na twoje zachowanie, ale mysle, ze kolejny raz udowodnilem, ze TY nie jestes w stanie wyprowadzic z rownowagi MNIE, wiec dla wlasnego dobra koles skoncz ten cyrk i albo gadaj na temat, albo nie gadaj wcale
-mamo, czy jestem Twoją małą księżniczką?
-nie, nie jesteś synu

Awatar użytkownika

bartuss1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 15
Posty: 8458
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:37
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle
Kontakt:

#88

Post napisał: bartuss1 » 19 gru 2006, 15:29

ty zacząłeś i cały czas sie bronisz i odgrywasz tragikomedię, co do twojego rozpoznawania serwomotoru - powiedz po prostu że jesteś amatorem

poza tym co to za wielce szanowane osoby które nie mówią wprost do adresata tylko chichoczą po kątach ...
DZIKUS pisze:dzikus nie ma w zwyczaju pokazywac czegos co jest nieskonczone w calosci lub w znacznej czesci.
a forum podobno sluzy wymianie doswiadczen itp ...
DZIKUS pisze:ale mysle, ze kolejny raz udowodnilem, ze TY nie jestes w stanie wyprowadzic z rownowagi MNIE, wiec dla wlasnego dobra koles skoncz ten cyrk i albo gadaj na temat, albo nie gadaj wcale
a czy ja kogokolwiek próbuje wyprowadzić z równowagi ?
piszesz wytłuszczonym drukiem żebym lepiej widział ?
a jak podkreslasz to niby z naciskiem ?
tyle ze to jest forum cnc do wymiany opinii i poglądów na temat maszynek, ich podzespolów itp itd a nie dawaniu w kość twojej psychice, miotasz się między czcionkami ...

[ Dodano: 2006-12-19, 15:40 ]
prosba do administratora - o wywalenie powyższych postów z całą klótnią nie związaną z tematem do kosza
https://www.etsy.com/pl/shop/soltysdesign

Awatar użytkownika

DZIKUS
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 27
Posty: 1243
Rejestracja: 10 kwie 2005, 14:18
Lokalizacja: STALOWA WOLA W-WA
Kontakt:

#89

Post napisał: DZIKUS » 19 gru 2006, 15:48

bartuss1 pisze: prosba do administratora - o wywalenie powyższych postów z całą klótnią nie związaną z tematem do kosza
czyzby w koncu dotarlo, ze niezla szopke tu odstawiasz? trzeba bylo myslec co sie pisze, a nie pisac wszystko co sie mysli. jesli ci teraz glupio, to wystarczy, ze wrocisz do tematu tego watku. w calej swojej dobroci moge ci to nawet ulatwic:

jakie waszym zdaniem powinno byc naprezenie wstepne w wozkach prowadnic szynowych do takeij konstrukcji? ja bralem opd uwage srednie, zeby zbytnio nie hamowac silnikow, choc jak mialem takie rpwadnice pare razy w rekach, to wydawalo mi sie, ze i tak wiekszy wplyw an opory majauszczelnienia, przynajmniej w chwili ruszania z miejsca
-mamo, czy jestem Twoją małą księżniczką?
-nie, nie jesteś synu

Awatar użytkownika

bartuss1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 15
Posty: 8458
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:37
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle
Kontakt:

#90

Post napisał: bartuss1 » 19 gru 2006, 16:07

nie żeby glupio, ale żeby nie zaśmiecać jak wczesniej zauwazyłeś, poza tym upieklo ci sie ze cie admin nie zabanował :P
https://www.etsy.com/pl/shop/soltysdesign

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Frezarka - konstrukcja metalowa”