Frezarka 2000 x 1500 x 250

Maszyny ze stali, aluminium, odlewów itp.
Tu możesz również przedstawić się i opisać swoją maszynę
Awatar użytkownika

Autor tematu
pabloz90
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 10
Posty: 419
Rejestracja: 16 sie 2009, 11:53
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

#21

Post napisał: pabloz90 » 30 wrz 2009, 21:51

Dziękuje bartuss1 za wypowiedź. Wiele mi pomogła :) Czyli mam po prostu rozumieć że ten projekt to na niewiele się zda. Tak? Przynajmniej w bagno się nie wpakuje. Mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie, jeśli możesz to zdradzisz mi tajemnice ile kosztowała Cie ta maszynka: link.

Po rozmowie z kolegą bartuss1 wiele spraw się wyjaśniło. Zastosuję w maszynie listwę zębatą. Teraz pozostaje kwestia stołu. Na razie etap przemyśleń.

Pozdrawiam wszystkich :)
Paweł Z.

Witam wszystkich, mam takie pytanie ogólne. Czy pole pracy 2500 x 1250 (takie będzie) pozwala na prace na detalach? Chodzi mi np. o frezowanie a raczej grawerowanie np medali - chodzi o grawerkę np. logo albo powiedzmy wkładam płytę z brązu 1200 x 500 gr. powiedzmy 2 mm i wycinanie z tego prostokątów z zaokrąglonymi rogami o wymiarach powiedzmy 80 x 40, a następnie powiedzmy grawerka na nich np liczb + napis ew. logo. Chodzi mi o prace w detalu. Potrzebuję takiego dużego pola do pracy, jednak nie chciałbym rezygnować z takiej obróbki-grawerki.

Wiem że jest tutaj wiele osób które znają się na frezarkach i podobnym maszynach, tak więc jeśli to nie stanowi problemu to prosiłbym o pomoc.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam serdecznie, Paweł Z. :cool:



Tagi:

Awatar użytkownika

Autor tematu
pabloz90
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 10
Posty: 419
Rejestracja: 16 sie 2009, 11:53
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

#22

Post napisał: pabloz90 » 30 cze 2014, 21:08

Witam,
Przepraszam że odgrzewam "stary temat".

Maszyna opisywana w temacie jest dostępna na sprzedaż. Zmieniam miejsce zamieszkania i nie mam możliwości zabrania ją ze sobą. Czekam na propozycje, rozpatrzę każdą ofertę.

e-mail: [email protected]
Pozdrawiam Paweł Z.
Projektowanie stron www, Aplikacje dedykowane, Rozwiązania IT, zapraszam na www.dreamagency.eu
Przydatne: elektro-instalacja.pl

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Frezarka - konstrukcja metalowa”