Frez - jedno, dwu... piorowe

Maszyny ze stali, aluminium, odlewów itp.
Tu możesz również przedstawić się i opisać swoją maszynę

Armstec
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 5
Posty: 482
Rejestracja: 02 maja 2014, 04:04
Lokalizacja: Wrocław

#11

Post napisał: Armstec » 26 kwie 2016, 17:23

ironicznie to było przecież doskonale wiem ze są wieksze stoły nawet stalowe teowe monolity i maszyny tez chodziło mi ze dosc wyszukane porównanie podałes jak dla hobbysty (czyli mnie)
ale

Jak bede musiał planowac stól 2x2m lub wiekszy to teraz juz bede pamietał by wybrac wieloostrzową głowice zaoszczędzę czasu trochę puki co jakos nie ma okazji 400x 600mm mam stół ale w sumie prosty narazie nie ruszam, i tak mam rozwaloną os Z musze wymienic tez wrzeciono wrzeciona takie tam awarie jak to wiertarko frezarki

ty jak bedziesz w pracy musiał wiercic miedź przy produkcji a same do stali wiertła bedą to tez juz bedziesz wiedział co robic



Tagi:


dance1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 3
Posty: 3099
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:42
Lokalizacja: G-G

#12

Post napisał: dance1 » 26 kwie 2016, 18:24

Armstec pisze: ty jak bedziesz w pracy musiał wiercic miedź przy produkcji a same do stali wiertła bedą to tez juz bedziesz wiedział co robic
Dzięki :wink: , w mojej branży a jest to architektura miedź, brąz i nierdzewka są najczęściej wykorzystywanymi materiałami (jeżeli mowa o metalach) także z obróbką daję radę.
Na tym właśnie forum polega, Ty mi coś podpowiesz może ja Tobie jak nie dziś to kiedyś, tak to się kręci. Pozdro.
I don't like principles, I prefer prejudices

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Frezarka - konstrukcja metalowa”