Poszukiwanie narzędzia do wykonania nietypowego elementu

Problemy i ich rozwiązania przy obróbce drewna i materiałów drewnopochodnych ręcznej jak i za pomocą CNC

Autor tematu
Poloakis
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 6
Posty: 6
Rejestracja: 09 cze 2016, 17:38
Lokalizacja: Biłgoraj

#21

Post napisał: Poloakis » 18 cze 2016, 12:44

Witam,

długo się nie odzywałem, przyjechała rodzinka i zaczął się remont łazienki - może sobie wyobrazić rozpierdziel w domu ;).

@DominikPierog - jak takie wihajster się nazywa?

Lepiej by mi było wiercić 6 na wylot, a tylko rozszerzać z obu stron 7ką z pilotem 6.

Udało mi się naprawić wiertarkę aby nie miała żadnych (WOW) luzów na boki. Ktoś dobrze pomyślał jak zrobić stabilizację głowicy, tylko że na następnych etapach projektowania ustrojstwa, najwyraźniej o tym zapomnieli - przez co nic nie działało właściwie. Dorobiłem jedną część ze śruby i śmiga :D.

Jedną 7kę ściąłem ściąłem od przodu, efekty są zadowalające-. Muszę się jeszcze pobawić jak to ładnie wykończyć.
Inny problem jest taki, że nie do końca potrafię wycentrować 7ke nad 6tką i dalej wychodzą mi pi*dy - tyle dobrze że ze złego wymierzenia, niż nie do końca sprawnej wiertarki.


@pukury - to jest jakaś listwa z meblościanki. Za cholerę nie mogę dojść jakie to drewno. Dzisiaj wrzucę fotki to może ktoś rozpozna.
Powiem tak, jak będę dziennie wiercił takich otworów 400, to będzie oznaczlo że jestem milionerem :D - małe elementy, (docelowo) drogie drewno, wysoka jakość.
Nie miałem jeszcze czasu wybrać się do frezera aby "wystrugał" mi pilota na wiertle 6. :evil:

Pozdrawiam!



Tagi:

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Obróbka drewna”