Maszyna do mdf

Problemy i ich rozwiązania przy obróbce drewna i materiałów drewnopochodnych ręcznej jak i za pomocą CNC

Autor tematu
twinsjg
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 9
Rejestracja: 14 mar 2010, 20:21
Lokalizacja: polska

Maszyna do mdf

#1

Post napisał: twinsjg » 21 lis 2015, 16:47

Mam następujący problem szukam maszyny z polem roboczym 1500x3000 do 50 tys (nie potrzebuje żadnych rachunków itd) , problem z tym ze maszyna ma być "jak najmniejsza". Kogo polecacie czytałem już kilka tematow ale nie znalazłem w nich dokładnej odpowiedzi a nie ukrywam że wole jakiś polskich producentów niż chinszczyzne. Maszyna potrzebuje głownie do mdf , płyt egger chodzi głownie o "produkcje" szaf a ze względów małego pomieszczenia patrzę bardziej w stronę CNC niż formatowka ,fajnie jak można by robić tez płaskorzeźby . CNC używane będzie ok 25 h tygodniowo. Czy jest to możliwe w tej cenie ?? Liczę na pomoc z waszej strony .

Z góry dziękuje



Tagi:


szpaku-666
Znawca tematu (min. 80)
Znawca tematu (min. 80)
Posty w temacie: 1
Posty: 98
Rejestracja: 22 mar 2009, 19:11
Lokalizacja: Sieradz

#2

Post napisał: szpaku-666 » 23 lis 2015, 20:36

jak byś dorzucił 2 przed 50 to by było możliwę jeżeli chodzi o nową wiercenie frezowanie itd rozkrój

jeżeli chodzi o używane to moze coś znajdziesz przy polu roboczym 1,5 m x 3 m
na 1 rzut przychodzi mi na myśl authot 510 lub inny pole okolo 1300 x 3600 wymiary przy tym polu około 3 x 6 m żeby ci sie zmieściło

za tą kasę niestety bedziesz potrzebował formatówki minimum bo nie da sie inaczej

pozdro
Prawdziwy inżynier naprawi maszynę przy użyciu szlifierki kątowej i spawarki

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Obróbka drewna”