JAK SIĘ ROBI LUSTRZANE ODBICIE W BIEESE WORKS

Problemy i ich rozwiązania przy obróbce drewna i materiałów drewnopochodnych ręcznej jak i za pomocą CNC

Autor tematu
emrafo
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 2
Posty: 26
Rejestracja: 10 wrz 2012, 23:59
Lokalizacja: Wieruszów

JAK SIĘ ROBI LUSTRZANE ODBICIE W BIEESE WORKS

#1

Post napisał: emrafo » 18 lut 2015, 23:46

Ludzie ja już nie wiem dosyć długo pracuje na Rover A 3.30 i jeszcze nie znalazłem lustrzanego odbicia całego boku na tym samym originie. Mam Biesse Works Nie pamiętam jaka wersja ale wszystkie są podobne. Mniejsza o to do rzeczy ustawiam sobie na przykład lewy bok do szafy (załączam zrzut ekranu z przykładowym bokiem) i teraz chcę zrobić lustrzane odbicie tego samego boku na tym samym oryginie czyli na tym samym punkcie zerowym. Wiem że da się zrobić lustrzane odbicie w przeciwnym punkcie zerowym po drugiej stronie stołu roboczego ale tak nie chcę chcę mieć lustrzane odbicie mojego lewego boku na tym samym punkcie zerowym. Najlepiej jeżeli by to ktoś wytłumaczył jak krowie na rowie, jakiś mały tutorjal ze zrzutami ekranu.

PS: Do tej pory prawy bok robię tak że przerzucam wszystkie wiercenia i frezowania ręcznie na drugą stronę narożnikami lub za pomocą funkcji zmień ale to też muszę mieć wpisane wszystkie obróbki od jednego punktu zerowego bo w innym przypadku da się szybko pogubić.

[ Dodano: 2015-02-18, 23:49 ]
Obrazek



Tagi:


chyzioo
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Posty w temacie: 1
Posty: 46
Rejestracja: 21 lis 2008, 18:47
Lokalizacja: Warszawa

#2

Post napisał: chyzioo » 21 lut 2015, 16:32

w biesse works'ie nie ma opcji lustrzanego odbicia w tym samym punkcie bazowym
w sprawie maszyn rover seri A, B, C i programu biesse works sluze kazdemu pomoca.


Autor tematu
emrafo
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 2
Posty: 26
Rejestracja: 10 wrz 2012, 23:59
Lokalizacja: Wieruszów

#3

Post napisał: emrafo » 25 lut 2015, 19:55

No i wszystko jasne

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Obróbka drewna”