cnc bima

Problemy i ich rozwiązania przy obróbce drewna i materiałów drewnopochodnych ręcznej jak i za pomocą CNC

Autor tematu
zulik
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2010, 18:20
Lokalizacja: woj łódzkie

cnc bima

#1

Post napisał: zulik » 02 mar 2010, 18:14

Witam wszystkich jestem nowy na tym forum wiec troche potrwa zanim zalapie wszystko o co kaman.Chciałbym nawiazac kontakt z osobami ktore obsluguja centra obrobcze bima z oklejaniem krzywoliniowym gdyz niedlugo bede mial przyjemnosc obslugiwac owe centrum. Choc jestem nowy na forum to mam jednak 10 letnie doswiadczenie w obsludze cnc bisse rover oraz homag weeke. Pozdrawiam i czekam na wiadomosci. :cool:



Tagi:


camilvank
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 2
Rejestracja: 22 wrz 2010, 11:36
Lokalizacja: Wałbrzych

BIMA

#2

Post napisał: camilvank » 24 wrz 2010, 00:14

WITAM JA PRACUJE NA TAKICH MASZYNACH MAMY 3 TAKIE DWIE Z PRZYSSAWKAMI A JEDNA ZE STOLEM MATRIX 5 OSIOWA PRODUCENCI IMA DAJA DO NICH BARDZO PROSTY W OOBSLUDZE PROGRAM "IMAWOP" POZDRAWIAM


Autor tematu
zulik
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2010, 18:20
Lokalizacja: woj łódzkie

#3

Post napisał: zulik » 24 wrz 2010, 17:31

Witam. Wreszcie ktos odpisal na moj watek jestem w trakcie szkolenia na bima 400V i chcialbym w razie koniecznosci nawiazac kontakt emailowy z Toba w celu wymiany informacji w obsludze tego cnc mysle ze bedziemy w kontakcie :smile: POZDRAWIAM!


zap007
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2010, 23:41
Lokalizacja: Kielce

#4

Post napisał: zap007 » 22 gru 2010, 23:53

Witam.
Obecnie szkole się w dziedzinie programowania oraz obsługi BIMA 300 więc jeżeli to nie będzie problem to również chciałbym się do tego wątku podłączyć.
Pozdrawiam.


Lopez
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 3
Rejestracja: 04 mar 2011, 23:58
Lokalizacja: Wadowice

#5

Post napisał: Lopez » 05 mar 2011, 01:01

Witam
Ja mam 3 sztuki tych maszyn, 3, 4,i 5 osiową.
Jak będziecie mieli problemy to chętnie pomogę


Pomoc się może przydać bo oprogramowanie Imawop uważam ma braki.


ovchosh
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwie 2011, 22:45
Lokalizacja: Rybnik

#6

Post napisał: ovchosh » 27 kwie 2011, 22:49

Witam mam pytanie co do oprogramowania Imawop chodzi mi o to czy moze ktos z Was sie orientuje czy sa jakies roznice pomiedzy Imawop a WoodWop gory dziekuje za pomoc


gingol
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 1
Posty: 19
Rejestracja: 04 wrz 2013, 17:45
Lokalizacja: Jasionów

#7

Post napisał: gingol » 29 gru 2013, 13:26

Zasadniczo programy nie różnia sie miedzy soba w jednym i drugim opisuje sie frezowanie i oklejanie po kontuze tylko imawop ma wiecej funkcji a wiercenia w sa podobnie ogulnie moim skromnym zdaniem to w imawopie lepiej i szybciej mi sie pisze programy niż w woodwopie

[ Dodano: 2013-12-29, 20:46 ]
Pracowałm nie tak dawno na i na bimie 610v i musze powiedziec ze pracowało mi sie na tej maszynie bardzo dobrze malo awaryjna oprogramowanie bardzo przejzyste miała dwa mankamenty trzeba było czesto czyscic wałek podajacy klej na obrzeze i miala stosunkowo mało wierteł pionowych jak na tak zawasowana maszyne .
Natomiast weke te starsze to maszyny naprawde solidnie wykonane długo pracowały bez awari a jak juz sie cos psuło to kosztowało to dosc sporo ,a te nowe maszyny to poraszka same awarie bardzo czesto psuło sie elekteowzeciono ale to wszystko zależy jaka maszyna gdzie pracowała wczesniej w jakich warunkach pracowała no i jak ma w nazwie eko to juz całkiem


[email protected]
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2018, 10:18

Re: cnc bima

#8

Post napisał: [email protected] » 01 gru 2018, 10:22

Witam,
Zakupiliśmy frezarkę IMA z niemiec. NIestety brak instrukcji i oprogramowania Imawop. Czy ktoś ma możliwość aby podjąć się krótkiego szkolenia ewentualnie udostępnienia programu?
Pozdrawiam


Sajmon2004
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 9
Rejestracja: 28 maja 2017, 18:32
Lokalizacja: Kościerzyna

Re: cnc bima

#9

Post napisał: Sajmon2004 » 12 lut 2020, 00:02

Mam tą samą prośbę co poprzednik szukam ImaWop. Nie wiem jaka wersja moja maszyna z 96 roku . Jeśli ma ktoś ochotę pomóc to piwko wyśle pocztą :P


Sajmon2004
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 9
Rejestracja: 28 maja 2017, 18:32
Lokalizacja: Kościerzyna

Re: cnc bima

#10

Post napisał: Sajmon2004 » 31 lip 2022, 01:35

Witam. Czy dostałeś jakoś ten imawop?

Dodane 16 minuty 56 sekundy:
Witam. Mogę prosić oczywiście odpłatnie kopie imawop ? Moja maszyna to Ima Bima Qadroform 96r. W razie czego proszę o kontakt [email protected]

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Obróbka drewna”