Mefi cnc 859 transmisja FTP - sortowanie programów

Dyskusje na temat przecinarek plazmowych i gazowych sterowanych numerycznie.

Autor tematu
longera
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 03 paź 2011, 22:24
Lokalizacja: Opole

Mefi cnc 859 transmisja FTP - sortowanie programów

#1

Post napisał: longera » 05 lis 2011, 13:19

Witam!
Mam następujące pytanie: czy jest taka możliwość aby komputer plazmy wyświetlał listę programów poukładanych wg dat (od najnowszych do najstarszych)? Przesyłanie programów odbywa się za pośrednictwem serwera ftp. Chciałbym zaznaczyć, iż komputer nie wyświetla dat przy plikach (gdy pobierano programy za pomocą protokołu IPX/SPX to bez problemu wyświetlało daty i były poukładane wg dat). Może ma to coś wspólnego? Albo należy skonfigurować samego klienta ftp w plaźmie?

Pozdrawiam!



Tagi:

Awatar użytkownika

berdysz
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 188
Rejestracja: 01 sie 2008, 09:39
Lokalizacja: Gdańsk

#2

Post napisał: berdysz » 03 gru 2011, 20:56

Niby nic ale to ciekawe zobaczę jak to jest u mnie.

[ Dodano: 2011-12-28, 12:58 ]
longera pisze:Witam!
Mam następujące pytanie: czy jest taka możliwość aby komputer plazmy wyświetlał listę programów poukładanych wg dat (od najnowszych do najstarszych)? Przesyłanie programów odbywa się za pośrednictwem serwera ftp. Chciałbym zaznaczyć, iż komputer nie wyświetla dat przy plikach (gdy pobierano programy za pomocą protokołu IPX/SPX to bez problemu wyświetlało daty i były poukładane wg dat). Może ma to coś wspólnego? Albo należy skonfigurować samego klienta ftp w plaźmie?

Pozdrawiam!
Kolego, sprawdzałem jak to jest u mnie w Mefi 859 i mam możliwość sortowania plików wg daty i alfabetycznie w udostępnionym folderze ftp.
Maszynkę mam podłączoną wykorzystując protokół TCP/IP.
Jakbym mógł Ci w czymś pomóc to daj znać.
Jakiego masz klienta FTP?


Autor tematu
longera
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 03 paź 2011, 22:24
Lokalizacja: Opole

#3

Post napisał: longera » 28 gru 2011, 23:25

Dziękuję bardzo za odpowiedź :smile: . W chwili obecnej używam programu TYPsoft ftpserver. Na maszynie mogę ustawić sortowanie wg daty czy alfabetycznie ale tylko dla lokalnych plików. Więc raczej będzie to wina serwera.
Jeszcze jedno pytanie: gdzie znajduje się parametr, dzięki którym maszynka będzie pobierać z serwera programy ale z innego katalogu? Chodzi o to, że w sieci podłączony jest dysk sieciowy (NAS) z funkcją serwera ftp. Udało mi się na maszynie połączyć z dyskiem, ale nie wchodzi w katalog z programami tylko tkwi w katalogu głównym... Bardzo proszę o sugestie, ponieważ zależy mi na tym aby z tego właśnie dysku pobierał pliki.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Przecinarka Plazmowa CNC, Gazowa”