Prośba o pomoc w zdobyciu DTR-ki

Dyskusje dotyczące toczenia, remontów, modernizacji, narzędzi. Tokarki konwencjonalne.

Autor tematu
simplink
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 2
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2011, 23:23
Lokalizacja: zabrze

Prośba o pomoc w zdobyciu DTR-ki

#1

Post napisał: simplink » 05 kwie 2012, 17:36

Witam wszystkich forumowiczów. Mam bardzo duży problem w zdobyciu dtr-ki do tokarki huvema hu1010a. Szukam w internecie, ale nic nie mogę znaleźć. Czy ktoś ma taką tokarkę z dtr-ką? Głównie chodzi mi o tabliczki posuwów i prędkości. Z góry dziękuję za pomoc .



Tagi:

Awatar użytkownika

BYDGOST
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 4264
Rejestracja: 28 wrz 2007, 09:32
Lokalizacja: Bydgoszcz

#2

Post napisał: BYDGOST » 06 kwie 2012, 19:07

Mam, ale do Huvema Hu 1010B. Tokarka z A to starszy model. Niestety dzisiejsze DTR nie mają czegoś takiego jak tabliczki przełożeń i posuwów. Widocznie uważają, że zamontowane na maszynie tabliczki są wystarczające. Widać do głowy im nie przyszło, że takie maszyny można używać dłużej niż wynosi żywotność tabliczek. Skupili się mocno na wykazie części z pokazaniem ich zabudowy. DTR jest w języku angielskim, niemieckim i holenderskim. Podaj adres to Ci przyślę przynajmniej to co mam.
Pomnik Ikara - Ku pamięci dawnego lotniska w Fordonie.


Autor tematu
simplink
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 2
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2011, 23:23
Lokalizacja: zabrze

#3

Post napisał: simplink » 06 kwie 2012, 20:00

Dzięki Bydgost. Właśnie prowadzę rozmowy z producentem, może uda się coś załatwić ewentualnie z hu1010B oryginalną tabliczkę. Te tokarki chyba za wiele się nie różnią. Ale dzięki kolego za zainteresowanie.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Toczenie / Tokarki Konwencjonalne”