Szukasz obrabiarkę??? - przeczytaj lub dodaj swoją opinię

Dyskusje dotyczące toczenia, remontów, modernizacji, narzędzi. Tokarki konwencjonalne.

Mariuszczs
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 2382
Rejestracja: 04 mar 2008, 08:14
Lokalizacja: Sulmierzyce

#11

Post napisał: Mariuszczs » 09 wrz 2009, 08:49

Arcio podaj nazwę użytkownika allegro i miejscowość bo za pół roku goście będą wystawiać te złomy a aukcje z twoich linków już znikną.

Popieram całkowicie taką postawę, taki temat powinien być przyklejony żeby pisac w nim same konkrety.

To jest tak jak z szukaniem auta - zrobiłem chyba 5000 km i kupiłem w końcu ale takie najmniej poszpachlowane i z przeiegiem 300 000 więc chyba nie cofanym ( a nawet napewno bo silnik chodzi jak pszczółka )- a jakie to były rarytasy wszystkie poprzednie :evil: .

Z teściem jeździlismy non stop przez 2 lata za autem dla niego - było to kilkaset pojazdów i tylko 2 były bez szpachli i prawdopodobnie jedno z ich dlatego że miało po kolizjach wymieniane elementy w całości.

Nawet ostatnio sąsiad kupił konia ( klacz ) i żalił się że też 700 km się najeździł zanim znalazł takiego co go nie oszukiwali z rasą i coś tam jeszcze :) . Ciężkie jest życie w naszym kraju.



Tagi:


lukadyop
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 3
Posty: 1377
Rejestracja: 30 cze 2008, 21:10
Lokalizacja: szczecin

#12

Post napisał: lukadyop » 09 wrz 2009, 10:47

Arcio pisze:
lukadyop pisze:Toś sobie wrogów narobił.
Powiem Ci, że za bardzo się tym nie przejmuję, jeżeli zaoszczędzę przynajmniej jednej osobie jazdy na oględziny w/w tokarek to będzie to dla mnie sukces.
Draco pisze:mi tam temat się podoba, jeśli ktoś ściemnia to czemu by go nie wypisać...
istnieją różne sposoby piętnowania nieuczciwości, ale mi akurat jakoś dziwnie nic innego nie przyszło do głowy :smile:
lukadyop,
ogólnie szukam jeszcze na innych stronach z obrabiarkami np:
Alegratka, Tabor24, KupSprzedaj.pl itd
nie twierdzę że allegro jest złe, przeciwnie uważam, że to super portal tylko wiadomo, że wszędzie są tzw "czarne owce"

Podsumowując ostatnią wycieczkę po Polsce w poszukiwaniu tokarek dla mnie i kolegi mogę stwierdzic że jestem w plecy około 900PLN (paliwo + stracony czas), ale byc może jestem wyrachowany i nie mam luzu - zależy jak kto na to patrzy. :sad:

Ja również popieram ten temat, napisałem że nie każdemu to się spodoba(cwaniakom szczególnie) że ktoś ich w taki sposób reklamuje, napisałem też że i na allegro trafić można coś odpowiedniego i w dobrym stanie.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Toczenie / Tokarki Konwencjonalne”