co sądzicie o tej tokarce? (Colchester Tornado A50)

Dyskusje dotyczące toczenia, remontów, modernizacji, narzędzi. Tokarki konwencjonalne.
Awatar użytkownika

CNCRob
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 11
Posty: 1319
Rejestracja: 24 cze 2007, 20:42
Lokalizacja: Świdwin / Worcester

#21

Post napisał: CNCRob » 01 wrz 2009, 22:09

GGG, miałem okazję uruchamiać identyczną maszynę, z tym samym sterowaniem i podajnikiem w tamtym roku w anglii. byłem najpierw u producenta tych maszyn, w firmie XYZ na szkoleniu dla trenerów a następnie przeprowadzałem uruchomienie wraz z pełnym miesięcznym szkoleniem i wdrożeniem produkcji w anglii. maszyna dobra, jeśli ten model nie ma wad ukrytych to możesz się nią zainteresować, jakie materiały i w jakich tolerancjach chcesz obrabiać? na fotkach nie widać nic "mocniejszego", było połamane lub skrzywione jakieś wietrło lub nóż o obudowę, ale nie wygląda slad na mocny i geometria nie powinna dostać. warto ją jeszcze dokładnie zobaczyć na żywo. jeśli byś się decydował to posiadam pełną wiedzę i mogę przeprowadzić szkolenie na tą maszynę.


- Heidenhain - Siemens - Fanuc -
Able to use the following programmes: FANUC Series 18i-TB, FANUC O-T, SIEMENS SINUMERIC 810D & 840D, ShopMILL, ShopTURN, ManualTURN, HEIDENHAIN CNC ISO, DIN PLUS and TURN PLUS (CNC PILOT) and many more.

Tagi:


Autor tematu
GGG
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 6
Posty: 105
Rejestracja: 03 sty 2009, 20:46
Lokalizacja: Leszno

#22

Post napisał: GGG » 08 wrz 2009, 11:08

Widzisz Draco nie mogę się skontaktować ze sprzedającym bo mu usunęli aukcje zanim zadzwoniłem i nie mam kontaktu.Szkoda a co do twojej pomocy to chętnie jeśli pomógłbyś mi w procesie technologicznym 2 elementów:).

Awatar użytkownika

CNCRob
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 11
Posty: 1319
Rejestracja: 24 cze 2007, 20:42
Lokalizacja: Świdwin / Worcester

#23

Post napisał: CNCRob » 08 wrz 2009, 15:15

nie ma problemu. wystarczy się jakoś dogadać i mogę pomagać. czy na miejscu czy na odległość, zawsze się coś wymyśli.
- Heidenhain - Siemens - Fanuc -
Able to use the following programmes: FANUC Series 18i-TB, FANUC O-T, SIEMENS SINUMERIC 810D & 840D, ShopMILL, ShopTURN, ManualTURN, HEIDENHAIN CNC ISO, DIN PLUS and TURN PLUS (CNC PILOT) and many more.


Hubert R
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2012, 18:39
Lokalizacja: POznań

Poziomowanie Tornado A50

#24

Post napisał: Hubert R » 12 mar 2012, 20:32

Witam
Może któryś z szanownych kolegów podpowiedzieć,gdzie postawić podzielnice na tej zabaweczce zeby ją wypoziomować.

Pozdrawiam i dziękuję za odp :wink:


akolaniak453
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 2
Rejestracja: 25 sie 2011, 00:17
Lokalizacja: SIDZINA

#25

Post napisał: akolaniak453 » 22 mar 2012, 01:56

Witam!

Najtaniej jest kupić mszynę CNC bezpośrednio z chińskiej fabryki:

Zhejiang Kaida Machine Tool, Ltd.
Website: www.zjkd.com.cn 
www.zjmtw.com

Andrzej
Andrzej Kolaniak

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Toczenie / Tokarki Konwencjonalne”