WCam2k


Autor tematu
anderson.paak
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2016, 18:22
Lokalizacja: Warszawa

WCam2k

#1

Post napisał: anderson.paak » 25 lut 2016, 18:32

Witam wszystkich. Niedawno znalazłem nową pracę, dowiedziałem się, że będę pracował na wCamie (firma zajmuje się wycinaniem elementów na elewacje,zlewów itp. z kamienia) Pracowałem wcześniej na SolidEdge'u ale nie mogę przełamać się co do WCama. Mam parę pytań,jak włączyć podziałkę, jak wymiarować przedmioty? Jeśli ktoś byłby chętny i zmieścił jakieś screeny,filmiki jak zacząć pracować w tym programie byłbym bardzo wdzieczny.



Tagi:

Awatar użytkownika

EZ-CAM Polska
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 1
Posty: 11
Rejestracja: 06 sty 2016, 17:59
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: WCam2k

#2

Post napisał: EZ-CAM Polska » 25 lut 2016, 21:14

anderson.paak pisze:Witam wszystkich. Niedawno znalazłem nową pracę, dowiedziałem się, że będę pracował na wCamie (firma zajmuje się wycinaniem elementów na elewacje,zlewów itp. z kamienia) Pracowałem wcześniej na SolidEdge'u ale nie mogę przełamać się co do WCama. Mam parę pytań,jak włączyć podziałkę, jak wymiarować przedmioty? Jeśli ktoś byłby chętny i zmieścił jakieś screeny,filmiki jak zacząć pracować w tym programie byłbym bardzo wdzieczny.
Witaj.
Niestety sam nic konkretnego nie mogę poradzić, ale na youtube znalazłem ponad 200 filmów związanych z programem o którym piszesz, może tam znajdziesz coś ciekawego? https://www.youtube.com/results?search_query=WCam2k
EZ-CAM Polska
Oprogramowanie CAD/CAM

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólne dyskusje na temat oprogramowania CAD/CAM”