Vero Visi 17 Czy ktokolwiek tego używa?HELP ME.

Awatar użytkownika

Autor tematu
corker
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Posty w temacie: 3
Posty: 48
Rejestracja: 19 mar 2008, 21:09
Lokalizacja: SZCZECIN
Kontakt:

Vero Visi 17 Czy ktokolwiek tego używa?HELP ME.

#1

Post napisał: corker » 11 kwie 2010, 20:33

Witam serdecznie . zaczynam nową pracę i zostałem zmobilizowany do nauki programu VISI v.17 Vero software. SZukam i szukam i niestety nie mogę znaleźć żadnego tutoriala ebooka lub chociażby spolszczenia dla tego programu. czy ktoś z was posiada jakąś pomoc naukową podstawową tzn jak mam zacząć cośkolwiek rysować w tym systemie. Jest ciekawy i niby intuicyjny ale nazwy funkcji są inne niż solidworks albo mastercam i nie mogę się połapać.
Pomóżcie proszę . Przeczytanie całego helpa zajmie mi miesiące a ja muszę zaświecić przed szefem możliwie szybko.. :roll:



Tagi:


mdg
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 700
Rejestracja: 16 gru 2008, 09:16
Lokalizacja: Dzierżoniów

#2

Post napisał: mdg » 16 kwie 2010, 10:22

Mam trochę daleko do Szczecina, więc nie mam jak cię podszkolić. Pracuję w tym programie od 8 lat.
corker pisze:zaczynam nową pracę i zostałem zmobilizowany do nauki programu VISI v.17 Vero software
Sprawdź skąd firma ma licencję na to oprogramowanie i skontaktuj się z tymi ludźmi. Oni mają dostęp do polskiej literatury. Może nie ma jeszcze książki do V17, ale jest na pewno do V15. A jedna wersja od drugiej różni się nieznacznie.
Ja nie mam tutoriali do tego programu. Uczyłem się go od moich doświadczonych kolegów. Ja głównie siędzę w VisiCam-ie, ale VisiCad-a też znam. Menu masz polskie czy angielskie?
Pozdrawiam

Grzesiek
Samozwańczy programista CNC

Awatar użytkownika

Autor tematu
corker
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Posty w temacie: 3
Posty: 48
Rejestracja: 19 mar 2008, 21:09
Lokalizacja: SZCZECIN
Kontakt:

#3

Post napisał: corker » 18 kwie 2010, 13:08

Menu mam angielskie i w tym problem , kożystam z mastercama , solida czy autocada po angielsku i sobie radzę ale tu jest jakieś inne nazewnictwo funkcji ikonki też jakieś mało przejrzyste . No ale nic to tak jak mówisz poszukam u dilera informacji a może znajdę jakieś spolszczenie. ogólnie program dość ciekawie się prezentuje i dość uniwersalnie od cada do cama może być ciekawy. narazie przetłumaczę helpa


visi
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2010, 23:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

#4

Post napisał: visi » 28 cze 2010, 23:13

używam tego oprogramowania dość długo, do każdej nowej instalacji dystrybutor dołącza książki w wersji elektronicznej (w j. polskim), program jest też spolszczony, czyli nie musisz tłumaczyć helpa!

Awatar użytkownika

Autor tematu
corker
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Posty w temacie: 3
Posty: 48
Rejestracja: 19 mar 2008, 21:09
Lokalizacja: SZCZECIN
Kontakt:

#5

Post napisał: corker » 29 cze 2010, 19:54

już dwa miesiące pracuje na visi więc już sobie trochę radzę. co do tych książek w języku polskim to powinien dystrybutor je dostarczyć ale ciągle mu nie po drodze. Mają niedługo przyjechać szkolić nas i zaktualizować do v.18 , więc będę mógł ich po dusić o materiały.


rwl
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2010, 21:17
Lokalizacja: Bydgoszcz

#6

Post napisał: rwl » 06 paź 2010, 21:37

Potrzebuję pomocy w wygenerowaniu skręceń osi "C" oraz "B" na wydruku technologii. Z góry dziękuję za pomoc.


brzydal
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 1
Posty: 56
Rejestracja: 24 kwie 2007, 17:55
Lokalizacja: solec kujawski

VISI 15

#7

Post napisał: brzydal » 07 mar 2013, 15:37

hmm a ma może ktoś namiar na jakiś darmowy serwer z którego można pobrać visi 15


bo trochę szperałem i 15 akurat nie mogę znaleźć, może ktoś ma płytę z 15 i mógł by udostępnić obraz iso. płyty na jakiś serwer ??

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólne dyskusje na temat oprogramowania CAD/CAM”