Wycinarka drutowa DK 7740 program Auto cut

Rozmowy dotyczące oprogramowania sterującego maszynami CNC i sterowników CNC obrabiarek numerycznych

Autor tematu
Sportmetal
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 1
Posty: 20
Rejestracja: 06 maja 2014, 09:15
Lokalizacja: Olsztyn

Wycinarka drutowa DK 7740 program Auto cut

#1

Post napisał: Sportmetal » 30 cze 2014, 09:22

Sprowadzilem z Chin wycinarke drutowa. Mam problem z jej uruchomieniem. Szukam kogos kto by się odpłatnie podjal tematu.Chodzi o uruchomienie i przeszkolenie operatora. Do tej pory nie miałem doczynienia z tego typu maszyna. Maszyna znajduje się w Kwidzyniu.program zainstalowany na niej to Auto cut wspolpracuje z autocadem, system windows Xp.Nie upieram się ,ze musi być ten program ,chodzi ,żeby pracowala.bede wdzięczny za kazda pomoc.



Tagi:


selzo1
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2018, 11:33

Re: Wycinarka drutowa DK 7740 program Auto cut

#2

Post napisał: selzo1 » 07 lut 2018, 11:44

Witam
czy ma Pan instrukcję obsługi do drążarki DK7740 system auto - cut . Kupiłem używaną w Niemczech w identycznej konfiguracji czyli współpracuje z autocadem na systemie XP
Nie możemy w żaden sposób dojść jak ją obsługiwać . Drążarka jest sprawna tniemy na niej elementy ale tylko w linii prostej "X" lub "Y"


helixsystem
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2020, 17:25

Re: Wycinarka drutowa DK 7740 program Auto cut

#3

Post napisał: helixsystem » 12 paź 2020, 17:27

Witam,
Panowie chciałbym odświeżyć ten temat. Jestem na etapie zakupu tej elektrodrążarki czy nadal ją użytkujecie i moglibyście pomóc przy ewentualnych problemach podczas uruchomienia?
Czy polecacie ten sprzęt?
Dzięki za info

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólne Dyskusje na Temat Systemów Sterowania CNC”