TOPS 300

Rozmowy dotyczące oprogramowania sterującego maszynami CNC i sterowników CNC obrabiarek numerycznych

Autor tematu
Endriu250588
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 8
Rejestracja: 12 wrz 2013, 07:33
Lokalizacja: Mielec

TOPS 300

#1

Post napisał: Endriu250588 » 10 lut 2014, 22:11

Mam pytanie do znawców tego oprogramowania. Czy jest dostępna polska wersja i skąd ją pobrać??? Mam wykrawarkę TC260 ROTATION i szukam jakiegoś możne lepszego i łatwiejszego oprogramowania bo w topsie 300 wszystko muszę ręcznie obkładać narzędziami bo z automatu fakt robi ale strasznie skaka tu i tam a zależy mi na jak najmniejszej liczbie przejazdów coś w stylu np 1 kółka 2 podcięcia 3 obcinanie końcowe detalu. Zaczynając od górnego lewego rogu ( patrząc na program gdzie bazę kołka mamy w prawym dolnym rogu) kierując sie w prawo i w dół i w lewo i w dół i w prawo, że tak powiem wężykiem. Poradzie mi czy szukać innego oprogramowania bardziej ułatwiającego czy może pozostać i tracić czas na obkładanie kilkunastu skomplikowanych elementów jednocześnie identyczny bo jakoś nie wyszukałem opcji bym mógł skopiować pojedynczy element kilkakrotnie na jednym arkuszu.



Tagi:


Sigma-nest
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 104
Rejestracja: 23 sie 2010, 21:34
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#2

Post napisał: Sigma-nest » 23 lut 2014, 21:21

Cześć,

Mogę Ci podesłać demo SigmaNest.
Obsługujemy takie maszyny.

Sigma-Nest
Pracuj mądrzej zamiast mocniej......


darekTG
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 1
Posty: 14
Rejestracja: 13 lut 2007, 22:04
Lokalizacja: śląskie

#3

Post napisał: darekTG » 07 mar 2014, 21:35

Ja pracuje na najnowszym TruTopsie i nie mam takich problemów super rozwiązana optymalizacja ruchów narzędzia ... mam porównanie bo programowałem też w PEPS a tam tak fajnie się nie da :)
dark

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólne Dyskusje na Temat Systemów Sterowania CNC”