Problem z PC-CAM Plus

Problem z PC-CAM Plus

Rozmowy dotyczące oprogramowania sterującego maszynami CNC i sterowników CNC obrabiarek numerycznych

Autor tematu
kris12340u
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 2
Rejestracja: 08 cze 2020, 15:08

Problem z PC-CAM Plus

#1

Post napisał: kris12340u » 08 cze 2020, 15:44

Problem z PC-CAM Plus

Zacząłem prace na laserze fiber od Kimli i mam mały problem mianowicie chodzi mi o przejście z etapu do następnego etapu ( zaznaczam czarny trójkąt ) ale nie zawsze chce mi przeskoczyć automatycznie na następny etap , czasem przeskoczy a czasem nie i nie wiem od czego to jest zależne . Problem w tym że po wycięciu dajmy 5 blach z eatpu pierwszego nie przeskoczy na etap drugi tylko dajmy chce ciąć dalej 6/5 na etapie pierwszym . Może ktoś wie od czego to jest zależne ? dodam żę próbowałem w arkuszach zmienić liczbę dostępnych arkuszy i nawet części a mimo wszystko dalej chce ciąć i nie przeskakuje do następnego eatpu. Dodam że wciskam F5 żeby odświeżyć

A drugie pytanie czemu jak klikam "informacje o ścieżce pokazuje mi tylko czas trwania danego etapu a nie całego projektu który dajmy składa sie z 5 etapów (rożnych blach )

Jeżeli ktoś zna odp. byłbym bardzo wdzięczny , wiem że dla niektórych to podstawy ale zapewniam że nie mam kogo tu zapytać bo jestem sam na stanowisku :-)



Wróć do „Ogólne Dyskusje na Temat Systemów Sterowania CNC”