dobra wersja mc


Autor tematu
Bogdan_Celtic
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 3
Posty: 56
Rejestracja: 17 cze 2007, 17:46
Lokalizacja: z kraju

dobra wersja mc

#1

Post napisał: Bogdan_Celtic » 25 cze 2010, 18:57

Witam Was , mam problem z mastercamem x3 otóż mam go w domu oczywsicie jest to wersja niedozwolona ale nie używam jej w celach zarobkowych tlyko edukacyjnych , jeśli chodiz o orginalną to taką mam w pracy :) powracając do tematu a więc za kazdym razem jak zainstaluje sobie mc to na nastepny dzien nie dziala mi on - poprostu nie moge otworzyc programu a wchodząc do folderu gdzie zainstalowany jest mc zaobserwowalem znikające pliki aplikacji mc nie mam zielonego pojecia co to moze byc. Instalcje mc przebiega bez problemów oraz robie wszystko z zaleceniami jakie podaje osoba ktora ta wersje przygotowala :) a wiec crack itd wszystko bez problemow , caly dzien moge pracowac na mc dopiero po wyłaczeniu kompa i np nastpenego dnia pojawia sie problem i po probie wlaczenia programu pojawia sie jakis bład a pare dni pozniej pojaawia sie komunikat taki jakby wcale mc nie byl zainstalowany . Prosze o pomoc za która z góry dziękuje

ps dzisiaj kuknolem na mojego zainstalowanego mc i po 5 dniach zniknoł on całkowicie z mojego komputera pozostal mi tlyko sktót :(



Tagi:


TURYSTA
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 1
Posty: 13
Rejestracja: 24 lip 2007, 12:37
Lokalizacja: poznan

Re: dobra wersja mc

#2

Post napisał: TURYSTA » 01 lip 2010, 09:33

Bogdan_Celtic pisze:powracając do tematu a więc za kazdym razem jak zainstaluje sobie mc to na nastepny dzien nie dziala mi on - poprostu nie moge otworzyc programu a wchodząc do folderu gdzie zainstalowany jest mc zaobserwowalem znikające pliki aplikacji mc nie mam zielonego pojecia co to moze byc. (
Pewnie antywirus wywala zainfekowane pliki


Autor tematu
Bogdan_Celtic
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 3
Posty: 56
Rejestracja: 17 cze 2007, 17:46
Lokalizacja: z kraju

#3

Post napisał: Bogdan_Celtic » 02 lip 2010, 18:23

juz tyle wersji mc pobrlalem i czyzby kazda jedna byla zainfekowana ?


vv3k70r
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 420
Rejestracja: 01 lip 2007, 17:52
Lokalizacja: trelleborg

#4

Post napisał: vv3k70r » 02 lip 2010, 22:12

To nie pliki sa zainfekowane, tylko oryginalny program ma takie wesole zabezpieczenie, ze jesli podlaczysz sie do netu, i nie zgadza sie klucz produktu, to antywirus bedzie rozpoznawal w nich sygnature wirusa, ktorego tam nie ma.

Da sie to obejsc generatorem kodow, albo nie podlaczac netu :)

A nie ma wersji edu do kupienia po prostu?
bumeluję


SACZI
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 370
Rejestracja: 07 sie 2005, 11:06
Lokalizacja: z tego ?wiata

#5

Post napisał: SACZI » 02 lip 2010, 22:57

Ja mam avasta i on tylko ma zażalenia do jednego pliku - klikam "nie rób nic" i po problemie.
Po za tym Zalco udostępnia wersje demo. X4 ma już nawet opcję zapisu.


Autor tematu
Bogdan_Celtic
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 3
Posty: 56
Rejestracja: 17 cze 2007, 17:46
Lokalizacja: z kraju

#6

Post napisał: Bogdan_Celtic » 03 lip 2010, 12:22

a czego mozna sie nauczyc na wersji demo ? chyba nic poza rysowaniem i podglądem gotowych programów.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mastercam”