Postprocessor do sinumerica 810 na frezarkę


Autor tematu
agus_kk
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2009, 11:12
Lokalizacja: Internet

Postprocessor do sinumerica 810 na frezarkę

#1

Post napisał: agus_kk » 07 maja 2009, 11:34

Witam,

Jakby ktoś mógł się podzielić postprocesorem na frezarkę do sinumerica 810 na mastercama byłłbym wdzięczny



Tagi:


nSHOW
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Posty w temacie: 2
Posty: 48
Rejestracja: 18 cze 2007, 20:54
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

#2

Post napisał: nSHOW » 09 maja 2009, 18:09

Nie licz na to że ktoś Ci da. Ja tutaj jeszcze nie widziałem żeby ktoś się dzielił jakimś postprocesorem.


figofago
Stały bywalec (min. 70)
Stały bywalec (min. 70)
Posty w temacie: 1
Posty: 70
Rejestracja: 10 gru 2008, 22:36
Lokalizacja: świętokrzyskie

#3

Post napisał: figofago » 10 maja 2009, 09:26

nSHOW pisze:Nie licz na to że ktoś Ci da. Ja tutaj jeszcze nie widziałem żeby ktoś się dzielił jakimś postprocesorem.

To może kolega, będzie tym pierwszym, który to zrobi. Tak zupełnie bezinteresownie.

Awatar użytkownika

CNCRob
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 2
Posty: 1319
Rejestracja: 24 cze 2007, 20:42
Lokalizacja: Świdwin / Worcester

#4

Post napisał: CNCRob » 11 maja 2009, 15:58

figofago pisze:To może kolega, będzie tym pierwszym, który to zrobi. Tak zupełnie bezinteresownie.
nie widzisz, ze kolega nSHOW, ma poważną (nielegalna) firmę i nie w głowie jemu dzielenie się z kimś za free... :twisted:
- Heidenhain - Siemens - Fanuc -
Able to use the following programmes: FANUC Series 18i-TB, FANUC O-T, SIEMENS SINUMERIC 810D & 840D, ShopMILL, ShopTURN, ManualTURN, HEIDENHAIN CNC ISO, DIN PLUS and TURN PLUS (CNC PILOT) and many more.


nSHOW
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Posty w temacie: 2
Posty: 48
Rejestracja: 18 cze 2007, 20:54
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

#5

Post napisał: nSHOW » 11 maja 2009, 21:13

Jeżeli czegoś nie jesteś pewien to nie rozpowszechniaj tego. Ty Draco, robisz tutaj tylko niepotrzebne zamieszanie, mało wnosisz, piszesz dla statystyk. Dla mnie czytanie twoich postów to strata czasu, sam wiesz że nie tylko ja tak uważam.

Awatar użytkownika

CNCRob
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 2
Posty: 1319
Rejestracja: 24 cze 2007, 20:42
Lokalizacja: Świdwin / Worcester

#6

Post napisał: CNCRob » 11 maja 2009, 22:07

nSHOW pisze:Jeżeli czegoś nie jesteś pewien to nie rozpowszechniaj tego. Ty Draco, robisz tutaj tylko niepotrzebne zamieszanie, mało wnosisz, piszesz dla statystyk. Dla mnie czytanie twoich postów to strata czasu, sam wiesz że nie tylko ja tak uważam.
jak narazie chyba wiekszosc osob uwaza moje posty za bardziej przydatne niz twoje... poza tym sam nic nie wniosles do tego tematu... co wiecej, piszesz, ze czegos nie jestem pewien...? wiec jak odebrac twoje wytlumaczenie na brak faktur? papier mi sie skonczyl... buahaha. tak, mam ciety jezor i wiele osob tu to wie, ale wiele osob tez uswiadczylo mojej pomocy a nie odpowiedzi w stylu: po co tu zagladasz jak i tak nikt tobie nic nie da. i nie wiem co ty sie tak tymi statystykami zaslaniasz w kazdej wypowiedzi skierowanej do mnie? zal tobie czy co? mi statystyki nie sa potrzebne, wole wiedze ktora zyskalem dzieki tej stronce. a czasem przyjemnie jest rowniez uslyszec od kogos slowo "dziekuje". tak bardzo skakales w temacie ktory sam zalozyles gdy tylko ja sie wypowiadalem, jak kilka osob cie zrownalo z blotem od razu zamilkles i schowales sie jak mysz pod miotla a teraz pokazujesz w tym temacie, ze jesli ty jemu tego nie dasz to inni rowniez nie.
- Heidenhain - Siemens - Fanuc -
Able to use the following programmes: FANUC Series 18i-TB, FANUC O-T, SIEMENS SINUMERIC 810D & 840D, ShopMILL, ShopTURN, ManualTURN, HEIDENHAIN CNC ISO, DIN PLUS and TURN PLUS (CNC PILOT) and many more.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mastercam”