Mach3 drugi LPT

Dyskusje dotyczące najpopularniejszego programu sterującego maszynami CNC

ChipKiler
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 4
Posty: 8
Rejestracja: 03 sty 2017, 22:48
Lokalizacja: Niemcy
Kontakt:

#31

Post napisał: ChipKiler » 08 sty 2017, 17:53

ma555rek pisze:
k-m-r1 pisze:
ładna, ale chyba robisz bo lubisz a nie dlatego że się przyda?
Zaprojektowana została do wycinania małych elementów aluminiowych, laminatów modelarskich, drewnianych profili konstrukcyjnych używanych w modelarstwie. Tak przyda się o ile będzie precyzyjna, nie które elementy modelarskie wykonywałem ręcznie co zajmowało utopijny czas kilku dni metodami DREMEL PILNIK WKRĘTARKA SZLIFIERKA. Ładna bo staram się aby nie zamieniła mi mieszkania w warsztat (stoi i będzie stała w domu). gdy zda egzamin (test) to zmieni kolor obecnie to farba zabezpieczająca stal przed korozją kładziona pistoletem.
planuję dodać głowicę do druku 3d. oraz czwartą oś, jak widać z obrazka osie są na przełożeniach wiec szybka ona nie będzie, mam nadzieję że precyzyjna kosztem prędkości. Luzów nie posiada to już mnie cieszy. Max obszar roboczy to 25 x 25 cm. Pozdrawiam !

P.S.
Rozstałem się z kobietą gdy nawijałem transformator ręcznie w łóżku po 23ciej - do tej maszyny wiec powinna być ładna. :)
to jeden z modeli którego nie da sie prowadzić tzn rozwija predkości które go unoszą w powietrze jego moc i waga sa przeogromne i skala jest za mała aby nad nim zapanować chociaż waży ponad dwa kilogramy, to moje hobby i powód budowy klamota. https://www.facebook.com/arszydlowski/v ... 270262218/ ale chyba wybiegamy poza temat drugiego portu LPT moja wina przepraszam poniosło mnie :)



Tagi:

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mach 2 / 3 / 4 (ArtSoft software)”