brak kreatorów w mach3 demo

Dyskusje dotyczące najpopularniejszego programu sterującego maszynami CNC

Autor tematu
konektor
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 2
Rejestracja: 15 wrz 2012, 17:20
Lokalizacja: poznań

brak kreatorów w mach3 demo

#1

Post napisał: konektor » 03 lis 2013, 19:51

Witam wszystkich na tym forum. Mam pewien dziwny problem z machem3 i kompletnie straciłem już głowę jak go rozwiązać. Zainstalowałem już po raz enty program i po odpaleniu kreatorów system informuje mnie komunikatem "niewłaściwy parametr" po kliknięciu ok otwiera się okienko kreatorów ale po lewej stronie są jedynie nazwy ich a lista jest pusta. Wcześniej instalowałem ten program i po odpaleniu otwierało się jedynie puste okno z paskiem narzędzi jednak plansza gdzie jest mach była pusta. Wtedy też wychodził komunikat o niewłaściwym parametrze. Okazało się że wystarczyło ustawić właściwą datę w komputerze i wszystko zaczęło działać. Maszynka działa , silniki kręcą ale po odpaleniu kreatora jest lipa. Z tej samej lokalizacji instalowałem ten program na innym komputerze i wszystko działa w najlepszym porządku a tu nie. System Windows xp na obu. Macie panowie jakiś pomysł jak to rozwiązać ??? Bo ja totalnie wysiadam. Dodam że na tym samym komputerze mam Ubuntu ale na dodatkowym hdd więc raczej odpada że to jest przyczyna. Przy odpalaniu komputera muszę najpierw wybrać jaki system zastartować. Doradźcie coś panowie.



Tagi:

Wróć do „Mach 2 / 3 / 4 (ArtSoft software)”